کرار

حمله کننده، لقب امیر المومنین علی (ع)

جنسیت اسم کرار

پسر

کرار به انگلیسی

karrar

تعداد کرار ها در ایران

6,567

تلفظ کرار به فارسی

کَرار

ریشه اسم کرار

عربی

تلفظ کرار به انگلیسی

/karrār/

رنگ اسم کرار

زرد

ابجد اسم کرار

421

ابجد وسیط اسم کرار

25

ابجد صغیر اسم کرار

7

درباره نام کرار

کرار یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم کرار پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم کرار که در انگلیسی به صورت karrar نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 6,567 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم کرار

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم کرار و معنی اسم کرار

ریشه اسم کرار

همانطور که گفتیم ریشه اسم کرار عربی می باشد و تلفظ کرار در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " کَرار " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /karrār/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم کرار بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم کرار در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم کرار در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم کرار در فرهنگ فارسی عمید:
از القاب علی بن ابی طالب، بازگردنده، سخت حمله کننده در جنگ، بسیار حمله کننده.

معنی اسم کرار در فرهنگ معین:
بسیار حمله کننده.

معنی اسم کرار در لغت‌نامه دهخدا:
برگردنده، بازگردنده، بازگرداننده، حمله کننده، بتکرار حمله برنده.

معنی اسم کرار در فرهنگ فارسی:
(صفت) بسیار حمله برنده، بتکرار هجوم برنده، باز گردنده، باز گرداننده، (اسم) لقب امیر المومنین علی (ع).

معنی اسم کرار در ثبت احوال

۱- (در قديم) حمله كننده؛ ۲- (اَعلام) از القاب و صفات حضرت علي(ع).

حروف ابجد و طالع بینی نام کرار

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم کرار عدد " 421 " و ابجد وسیط " 25 " ، ابجد صغیر " 7 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ک” آغاز می‌شود، دارای زیبایی خاصی هستند و برخوردی تند و تیز دارند که ممکن است به دیگران آسیب برساند. آنها هوشمند و متعهد هستند و همیشه به دنبال رسیدن به موفقیت هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم کرار گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم کرار چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم کرار

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم کرار

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم محمد و سعید (ستوده و خجسته)

آبگينه، شيشه، (به مجاز) زيبا

ترکیب دو اسم محمد و مسیحا (ستوده و لقب حضرت عیسی)

خوب، نیکو، صاحب جمال، نام امام سوم شیعیان

زندگی، زیست ،حیات

دارنده سخن سزاوار، از شخصیتهای شاهنامه

ترکیب دو اسم محمد و عباس (ستوده و دلیر)

خير و بركت، مهربانی، زيبایی، نام همسر پیامبر اسلام (ص)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید