کاویار

مراد، آرزو

جنسیت اسم کاویار

پسر

کاویار به انگلیسی

kavyar

تعداد کاویار ها در ایران

549

تلفظ کاویار به فارسی

کاویار

ریشه اسم کاویار

کردی , فارسی

تلفظ کاویار به انگلیسی

/kāvyār/

رنگ اسم کاویار

نارنجی

ابجد اسم کاویار

238

ابجد وسیط اسم کاویار

34

ابجد صغیر اسم کاویار

13

درباره نام کاویار

کاویار یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم کاویار را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم کاویار، به خاطر ریشه کردی , فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 549 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم کاویار

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم کاویار و معنی اسم کاویار

ریشه اسم کاویار

همانطور که گفتیم ریشه اسم کاویار کردی , فارسی می باشد و تلفظ کاویار در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " کاویار " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /kāvyār/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم کاویار بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم کاویار در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم کاویار در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

کام، مراد، آرزو، ارزشمند یار، روی هم به معنی آرزومند و دارای ارزش

معنی اسم کاویار در ثبت احوال

[کاو (در کردی) کام، مراد، آرزو، ارزشمند + یار (پسوند دارندگی)] روی هم به معنی آرزومند و دارای ارزش(؟).

حروف ابجد و طالع بینی نام کاویار

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم کاویار عدد " 238 " و ابجد وسیط " 34 " ، ابجد صغیر " 13 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ک” آغاز می‌شود، دارای زیبایی خاصی هستند و برخوردی تند و تیز دارند که ممکن است به دیگران آسیب برساند. آنها هوشمند و متعهد هستند و همیشه به دنبال رسیدن به موفقیت هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم کاویار گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم کاویار چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم کاویار

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم کاویار

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

رفیع، شریف، سرافراز، از نام های پروردگار

آبگينه، شيشه، (به مجاز) زيبا

مونث ربیع، بهار

بنده خدای گسترش دهنده، بنده گستراننده

تیز خاطر، سبک روح، از شخصیت‌های شاهنامه

شکر و سپاس

کوه بلند و بزرگ، نام رشته كوهی در شمال ايران، نام پهلوانی افسانه‌ای

باارزش، گرامی

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید