کانیاو

آب چشمه

جنسیت اسم کانیاو

دختر

کانیاو به انگلیسی

kaniyav

تعداد کانیاو ها در ایران

1,017

تلفظ کانیاو به فارسی

کانیاو

ریشه اسم کانیاو

کردی

تلفظ کانیاو به انگلیسی

/kāniyāv/

رنگ اسم کانیاو

بنفش

ابجد اسم کانیاو

88

ابجد وسیط اسم کانیاو

28

ابجد صغیر اسم کانیاو

16

درباره نام کانیاو

کانیاو یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم کانیاو دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم کانیاو که در انگلیسی به صورت kaniyav نوشته میشود و به دلیل ریشه کردی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,017 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم کانیاو

فیلسوفان بزرگ تاریخ نامهایی به رنگ بنفش دارند ! این مورد به گونه ای اثبات شده است که بنفش رنگی اسرار امیز بخصوص در عمل و نجوم می باشد . شما فردی علاقه مند به فلسفه ، علم ماور الطبیعه و نجوم هستید و به شدت در پی جستجوی چیزهای عجیبی هستید که هر کسی توانایی تفکر در مورد آنها را ندارد. چنین توانایی هایی سبب میشود که دور از دیگران باشید و تنهایی را به همراهی با افرادی با خلق و خوی متفاوت با خود ترجیح دهید.

اسم کانیاو و معنی اسم کانیاو

ریشه اسم کانیاو

همانطور که گفتیم ریشه اسم کانیاو کردی می باشد و تلفظ کانیاو در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " کانیاو " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /kāniyāv/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم کانیاو بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم کانیاو در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم کانیاو در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

آب چشمه، زمینی که با آب چشمه آبیاری شود، گیاهی که با آب چشمه سیراب شود.

معنی اسم کانیاو در ثبت احوال

1- آب چشمه؛ 2- زمینی که با آب چشمه آبیاری شود؛ 3- گیاهی که با آب چشمه سیراب شود.

حروف ابجد و طالع بینی نام کانیاو

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم کانیاو عدد " 88 " و ابجد وسیط " 28 " ، ابجد صغیر " 16 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ک” آغاز می‌شود، دارای زیبایی خاصی هستند و برخوردی تند و تیز دارند که ممکن است به دیگران آسیب برساند. آنها هوشمند و متعهد هستند و همیشه به دنبال رسیدن به موفقیت هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم کانیاو گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم کانیاو چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم کانیاو

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم کانیاو

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

امید، آرزو، زن خوش آواز

مقدس

بخشاینده و آمرزنده گناهان، از نامهای خداوند

پرهیزکاری، پارسایی، پاکدامنی

ترکیب دو اسم محمد و خلیل (ستوده و دوست)

خير، شادي، سعادت، بهشت، نيكو، پاکیزه، نام درختی در بهشت

خجسته و مبارک شمردن

ترکیب دو اسم فاطمه و سیما (رانده شده از آتش و چهره)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید