کامروز

خوشبخت

جنسیت اسم کامروز

پسر

کامروز به انگلیسی

kamruz

تعداد کامروز ها در ایران

639

تلفظ کامروز به فارسی

کامروز

ریشه اسم کامروز

فارسی

تلفظ کامروز به انگلیسی

/kāmruz/

رنگ اسم کامروز

قرمز

ابجد اسم کامروز

274

ابجد وسیط اسم کامروز

34

ابجد صغیر اسم کامروز

22

درباره نام کامروز

کامروز یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم کامروز را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم کامروز، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 639 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم کامروز

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم کامروز و معنی اسم کامروز

ریشه اسم کامروز

همانطور که گفتیم ریشه اسم کامروز فارسی می باشد و تلفظ کامروز در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " کامروز " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /kāmruz/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم کامروز بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم کامروز در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم کامروز در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ویژگی آن که روزگار به میل و اراده اوست، (به مجاز) خوشبخت.

معنی اسم کامروز در ثبت احوال

۱- ویژگی آن که روزگار به میل و اراده اوست؛ ۲- (به مجاز) خوشبخت.

حروف ابجد و طالع بینی نام کامروز

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم کامروز عدد " 274 " و ابجد وسیط " 34 " ، ابجد صغیر " 22 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ک” آغاز می‌شود، دارای زیبایی خاصی هستند و برخوردی تند و تیز دارند که ممکن است به دیگران آسیب برساند. آنها هوشمند و متعهد هستند و همیشه به دنبال رسیدن به موفقیت هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم کامروز گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم کامروز چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم کامروز

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم کامروز

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

گشاینده، از صفات و نام های پروردگار

گل ریزنده، افشاننده گل، گل پاشیدن

غزال، معشوق زیبا، چشم زیبا،تندرونده

جنگجو

زیبا، نام پرنده‌ای از خانواده باز شکاری

آبشار، فواره، شلال

بی گناه، معصوم، لقب حضرت فاطمه (معصومه) خواهر امام رضا (ع)

برآمدن خورشید و مانند آن

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید