کارین

دور و بعید

جنسیت اسم کارین

دختر

کارین به انگلیسی

karin

تعداد کارین ها در ایران

3,572

تلفظ کارین به فارسی

کارين

ریشه اسم کارین

فارسی

تلفظ کارین به انگلیسی

/kārin/

رنگ اسم کارین

نارنجی

ابجد اسم کارین

281

ابجد وسیط اسم کارین

29

ابجد صغیر اسم کارین

11

درباره نام کارین

کارین یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم کارین را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم کارین، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 3,572 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم کارین

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم کارین و معنی اسم کارین

ریشه اسم کارین

همانطور که گفتیم ریشه اسم کارین فارسی می باشد و تلفظ کارین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " کارين " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /kārin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم کارین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم کارین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم کارین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

چهارمین مملکت از ممالک تابعه قوم پارت که توسط ولات اداره می‌شدند؛ احتمالابه منطقه نهاوند اطلاق می‌شده است.

معنی اسم کارین در ثبت احوال

دور و بعيد.

حروف ابجد و طالع بینی نام کارین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم کارین عدد " 281 " و ابجد وسیط " 29 " ، ابجد صغیر " 11 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ک” آغاز می‌شود، دارای زیبایی خاصی هستند و برخوردی تند و تیز دارند که ممکن است به دیگران آسیب برساند. آنها هوشمند و متعهد هستند و همیشه به دنبال رسیدن به موفقیت هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم کارین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم کارین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم کارین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم کارین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

به هراس اندازنده، ترسناک، از شخصیت‌های شاهنامه، نام پادشاه تورانی

باغبان بويژه نگهبان باغ انگور

پارچه ی ابریشمیِ لطیف و گران بها، (به مجاز) گل‌های ظریف و رنگارنگ

افروختن، افروزنده، روشن کننده، تابنده، سوزاننده

روح و روان دین

از نسل آریایی

بخشاینده و آمرزنده گناهان، از نامهای خداوند

پایدار، پاینده، جاوید، ثابت، ماندگار

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید