نیراعظم

زيبا و تابناک

جنسیت اسم نیراعظم

دختر

نیراعظم به انگلیسی

nayyer-aezam

تعداد نیراعظم ها در ایران

1,155

تلفظ نیراعظم به فارسی

نَيراعظم

ریشه اسم نیراعظم

فارسی

تلفظ نیراعظم به انگلیسی

/n.-aezam/

رنگ اسم نیراعظم

بنفش

ابجد اسم نیراعظم

1271

ابجد وسیط اسم نیراعظم

35

ابجد صغیر اسم نیراعظم

20

درباره نام نیراعظم

نیراعظم یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم نیراعظم دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم نیراعظم که در انگلیسی به صورت nayyer-aezam نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,155 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم نیراعظم

فیلسوفان بزرگ تاریخ نامهایی به رنگ بنفش دارند ! این مورد به گونه ای اثبات شده است که بنفش رنگی اسرار امیز بخصوص در عمل و نجوم می باشد . شما فردی علاقه مند به فلسفه ، علم ماور الطبیعه و نجوم هستید و به شدت در پی جستجوی چیزهای عجیبی هستید که هر کسی توانایی تفکر در مورد آنها را ندارد. چنین توانایی هایی سبب میشود که دور از دیگران باشید و تنهایی را به همراهی با افرادی با خلق و خوی متفاوت با خود ترجیح دهید.

اسم نیراعظم و معنی اسم نیراعظم

ریشه اسم نیراعظم

همانطور که گفتیم ریشه اسم نیراعظم فارسی می باشد و تلفظ نیراعظم در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " نَيراعظم " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /n.-aezam/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم نیراعظم بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم نیراعظم در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم نیراعظم در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم نیراعظم در ثبت احوال

(عربي) 1- (به مجاز) خورشيد؛ 2- (به مجاز) زيبا و تابناك.

حروف ابجد و طالع بینی نام نیراعظم

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم نیراعظم عدد " 1271 " و ابجد وسیط " 35 " ، ابجد صغیر " 20 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ن” شروع می‌شود، از نظر اخلاقی ممکن است دارای کینه‌توزی و متغیر در برخورد با دیگران باشند. آنها توجهی به ظاهر خود دارند و حقوق خود را رعایت می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم نیراعظم گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم نیراعظم چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم نیراعظم

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم نیراعظم

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

تک، تنها و یگانه، یکتا، بی‌نظیر

دوست و يار شاد

آنکه مانند پری زیباست و ناز دارد

دارای نیای خوب، نیکوتبار، نیک نژاد

نام نوعی پارچه ابریشمی رنگین

همسر کوروش پادشاه هخامنشی

گلرخ، دارای چهره ای مانند گل، زیبا روی، گل چهره

ماه من، زیبارو

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید