نازنین نرگس

ترکیب دو اسم نازنین و نرگس (با ارزش و گلی خوشبو)

جنسیت اسم نازنین نرگس

دختر

نازنین نرگس به انگلیسی

nazanin-narges

تعداد نازنین نرگس ها در ایران

1,122

تلفظ نازنین نرگس به فارسی

نازنين‌نرگس

ریشه اسم نازنین نرگس

فارسی

تلفظ نازنین نرگس به انگلیسی

/n.-narges/

رنگ اسم نازنین نرگس

نیلی

ابجد اسم نازنین نرگس

498

ابجد وسیط اسم نازنین نرگس

42

ابجد صغیر اسم نازنین نرگس

39

درباره نام نازنین نرگس

نازنین نرگس یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم نازنین نرگس دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم نازنین نرگس که در انگلیسی به صورت nazanin-narges نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,122 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم نازنین نرگس

آرامش در تمامی جنبه های زندگی افرادی که رنگ نام آنها نیلی است نمایان می باشد. هوش بالا و دارا بودن حس ششم قدرتمند سبب شده است که علاقه ی بسیاری به کمک کردن افراد دیگر داشته باشید . توانایی حل مسئله و همینطور آرامش در انجام آنها سبب شده است که موفقیت های بسیاری را کسب کنید. رنگ نیلی در دنیای عرفان مختص عارفانی می باشد که در جهت ایجاد شادی در بین مردم گام برمیدارند و در اصطلاح بین مردم شخصیتی دوست داشتنی دارند.

اسم نازنین نرگس و معنی اسم نازنین نرگس

ریشه اسم نازنین نرگس

همانطور که گفتیم ریشه اسم نازنین نرگس فارسی می باشد و تلفظ نازنین نرگس در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " نازنين‌نرگس " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /n.-narges/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم نازنین نرگس بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم نازنین نرگس در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم نازنین نرگس در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم نازنین و نرگس:
نازنین: بسیار دوست داشتنی، با ارزش، زیبا و ظریف، عزیز و گرامی، معشوق
نرگس: نام نوعی گل خوشبو، به مجاز چشم معشوق

معنی اسم نازنین نرگس در ثبت احوال

۱- نرگس دوست داشتني؛ ۲- نرگس عزيز و گرامي؛ ۳- نرگس زيبا و گرانمايه.
+ نازنین و نرگس.

حروف ابجد و طالع بینی نام نازنین نرگس

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم نازنین نرگس عدد " 498 " و ابجد وسیط " 42 " ، ابجد صغیر " 39 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ن” شروع می‌شود، از نظر اخلاقی ممکن است دارای کینه‌توزی و متغیر در برخورد با دیگران باشند. آنها توجهی به ظاهر خود دارند و حقوق خود را رعایت می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم نازنین نرگس گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم نازنین نرگس چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم نازنین نرگس

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم نازنین نرگس

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

منسوب به امير، اميرانه، شاهانه

دانشمند، فیلسوف، پزشک

بزرگان

فروخورنده خشم، بردبار، خاموش

ماندنی، جاوید، پایدار، همانند

ترکیب دو اسم فاطمه و سما ( رانده شده از آتش و آسمان )

مبارک، سعادتمند، نیک بخت، خوشبخت، فرخنده، همایون

ترکیب دو اسم امیر و علی (پادشاه و بلندقدر)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید