نازنین معصومه

ترکیب دو اسم نازنین و معصومه (بسیار دوست داشتنی و بی‌گناه)

جنسیت اسم نازنین معصومه

دختر

نازنین معصومه به انگلیسی

nazanin-masume

تعداد نازنین معصومه ها در ایران

1,738

تلفظ نازنین معصومه به فارسی

نازنین معصومه

ریشه اسم نازنین معصومه

فارسی , عربی

تلفظ نازنین معصومه به انگلیسی

/n.-masume/

رنگ اسم نازنین معصومه

زرد

ابجد اسم نازنین معصومه

419

ابجد وسیط اسم نازنین معصومه

59

ابجد صغیر اسم نازنین معصومه

50

درباره نام نازنین معصومه

نازنین معصومه یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم نازنین معصومه دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم نازنین معصومه که در انگلیسی به صورت nazanin-masume نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی , عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,738 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم نازنین معصومه

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم نازنین معصومه و معنی اسم نازنین معصومه

ریشه اسم نازنین معصومه

همانطور که گفتیم ریشه اسم نازنین معصومه فارسی , عربی می باشد و تلفظ نازنین معصومه در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " نازنین معصومه " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /n.-masume/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم نازنین معصومه بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم نازنین معصومه در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم نازنین معصومه در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم نازنین و معصومه :
نازنین: بسیار دوست داشتنی، باارزش، زیبا و ظریف، عزیز و گرامی، معشوق
معصومه: بی‌گناه، معص وم، لقب حضرت فاطمه (معصومه) خواهر امام رضا (ع)

معنی اسم نازنین معصومه در ثبت احوال

از نام‌های مرکب، نازنین و معصومه.

حروف ابجد و طالع بینی نام نازنین معصومه

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم نازنین معصومه عدد " 419 " و ابجد وسیط " 59 " ، ابجد صغیر " 50 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ن” شروع می‌شود، از نظر اخلاقی ممکن است دارای کینه‌توزی و متغیر در برخورد با دیگران باشند. آنها توجهی به ظاهر خود دارند و حقوق خود را رعایت می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم نازنین معصومه گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم نازنین معصومه چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم نازنین معصومه

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم نازنین معصومه

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

آشکار و هویدا

پدر، استوار، امین، پرورنده

روشنی خدا

پاک تر، مقدس تر

سیراب، شاداب، تر و تازه

معصوم، بي‌گناه، پاك‌دامن

ترکیب دو اسم منیر و اعظم (درخشان و بزرگوارتر)

گل خندان، گل شکفته

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید