نازنین مریم

ترکیب دو اسم نازنین و مریم (بسیار دوست داشتنی و زن پارسا)

جنسیت اسم نازنین مریم

دختر

نازنین مریم به انگلیسی

nazanin-maryam

تعداد نازنین مریم ها در ایران

2,530

تلفظ نازنین مریم به فارسی

نازنين‌مریم

ریشه اسم نازنین مریم

فارسی , عبری

تلفظ نازنین مریم به انگلیسی

/n.-maryam/

رنگ اسم نازنین مریم

نارنجی

ابجد اسم نازنین مریم

458

ابجد وسیط اسم نازنین مریم

50

ابجد صغیر اسم نازنین مریم

35

درباره نام نازنین مریم

نازنین مریم یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم نازنین مریم را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم نازنین مریم، به خاطر ریشه فارسی , عبری اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 2,530 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم نازنین مریم

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم نازنین مریم و معنی اسم نازنین مریم

ریشه اسم نازنین مریم

همانطور که گفتیم ریشه اسم نازنین مریم فارسی , عبری می باشد و تلفظ نازنین مریم در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " نازنين‌مریم " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /n.-maryam/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم نازنین مریم بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم نازنین مریم در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم نازنین مریم در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم نازنین و مریم:
نازنین: بسیار دوست داشتنی، با ارزش، زیبا و ظریف، عزیز و گرامی، معشوق
مریم: نام گلی خوشبو، زن پارسا، نام مادر حضرت عیسی (ع)

معنی اسم نازنین مریم در ثبت احوال

۱- مریم دوست داشتني؛ ۲- مریم عزيز و گرامي؛ ۳- مریم زيبا و گرانمايه.
نازنین و مریم.

حروف ابجد و طالع بینی نام نازنین مریم

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم نازنین مریم عدد " 458 " و ابجد وسیط " 50 " ، ابجد صغیر " 35 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ن” شروع می‌شود، از نظر اخلاقی ممکن است دارای کینه‌توزی و متغیر در برخورد با دیگران باشند. آنها توجهی به ظاهر خود دارند و حقوق خود را رعایت می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم نازنین مریم گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم نازنین مریم چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم نازنین مریم

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم نازنین مریم

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

نام نخستين پادشاه ایران از سلسله‌ی ماد

دختر سفيد روی

نرم و ظریف، ملایم، زیبا، از صفات خدا

میل شدید به خوردن انواع خوردنی

موجب پیروزی دین، یاور و مدد کار دین و آئین

نهاد، سرشت، طبیعت

بنده‌ی خدا، نام یکی از فرشتگان مقرب الهی

ترکیب دو اسم امیر و شایان (پادشاه و شايسته)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید