نارون (ناروَن)

درخت انار

جنسیت اسم نارون (ناروَن)

دختر

نارون (ناروَن) به انگلیسی

narvon

تعداد نارون (ناروَن) ها در ایران

573

تلفظ نارون (ناروَن) به فارسی

ناروَن

ریشه اسم نارون (ناروَن)

فارسی

تلفظ نارون (ناروَن) به انگلیسی

/nārvon/

رنگ اسم نارون (ناروَن)

زرد

ابجد اسم نارون (ناروَن)

307

ابجد وسیط اسم نارون (ناروَن)

38

ابجد صغیر اسم نارون (ناروَن)

38

درباره نام نارون (ناروَن)

نارون (ناروَن) یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم نارون (ناروَن) دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم نارون (ناروَن) که در انگلیسی به صورت narvon نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 573 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم نارون (ناروَن)

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم نارون (ناروَن) و معنی اسم نارون (ناروَن)

ریشه اسم نارون (ناروَن)

همانطور که گفتیم ریشه اسم نارون (ناروَن) فارسی می باشد و تلفظ نارون (ناروَن) در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " ناروَن " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /nārvon/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم نارون (ناروَن) بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم نارون (ناروَن) در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم نارون (ناروَن) در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

درخت انار، ناربن

معنی اسم نارون (ناروَن) در ثبت احوال

(در قديم) (در گياهي) درخت انار، ناربن، انار.
+ ن.ك.
ناربن.

حروف ابجد و طالع بینی نام نارون (ناروَن)

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم نارون (ناروَن) عدد " 307 " و ابجد وسیط " 38 " ، ابجد صغیر " 38 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ن” شروع می‌شود، از نظر اخلاقی ممکن است دارای کینه‌توزی و متغیر در برخورد با دیگران باشند. آنها توجهی به ظاهر خود دارند و حقوق خود را رعایت می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم نارون (ناروَن) گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم نارون (ناروَن) چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم نارون (ناروَن)

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم نارون (ناروَن)

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

منسوب به اصیل، نجیب، پاک نژاد

مانند آريايی

پارسا، پاک، فروتن، الهه نعمت، آرامش یافته

مراد، آرزو

نام همسر فرعون که زني صالح بود و موسی را از نیل گرفت و از او مراقبت کرد، ستون، اندوهگین

ترکیب دو اسم محمد و عرفان (ستوده و معرفت)

سیاوش

آب و ماه، (به مجاز) زيبارو، با طراوت و درخشنده

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید