یگانه فاطمه

ترکیب دو اسم یگانه و فاطمه (بی همتا و رانده شده از آتش)

جنسیت اسم یگانه فاطمه

دختر

یگانه فاطمه به انگلیسی

yegane-fateme

تعداد یگانه فاطمه ها در ایران

582

تلفظ یگانه فاطمه به فارسی

يگانه فاطمه

ریشه اسم یگانه فاطمه

فارسی , عربی

تلفظ یگانه فاطمه به انگلیسی

/y.-fāteme/

رنگ اسم یگانه فاطمه

آبی

ابجد اسم یگانه فاطمه

221

ابجد وسیط اسم یگانه فاطمه

53

ابجد صغیر اسم یگانه فاطمه

32

درباره نام یگانه فاطمه

یگانه فاطمه یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم یگانه فاطمه دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم یگانه فاطمه که در انگلیسی به صورت yegane-fateme نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی , عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 582 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم یگانه فاطمه

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم یگانه فاطمه و معنی اسم یگانه فاطمه

ریشه اسم یگانه فاطمه

همانطور که گفتیم ریشه اسم یگانه فاطمه فارسی , عربی می باشد و تلفظ یگانه فاطمه در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " يگانه فاطمه " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /y.-fāteme/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم یگانه فاطمه بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم یگانه فاطمه در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم یگانه فاطمه در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم یگانه و فاطمه:
یگانه: یکتا، بی‌نظیر، بی‌همتا، صمیمی، همدل.
فاطمه: رانده شده از آتش، نام دختر پیامبر اسلام(ص)، از شیر گرفته شده، زنی که بچه دو ساله خود را از شیر گرفته باشد

معنی اسم یگانه فاطمه در ثبت احوال

از نام های مرکب، یگانه و فاطمه.

حروف ابجد و طالع بینی نام یگانه فاطمه

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم یگانه فاطمه عدد " 221 " و ابجد وسیط " 53 " ، ابجد صغیر " 32 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با “ی” شروع می‌شود، ظاهری زیبا دارند و برخلاف ظاهر، چندین مشکل شکمی ممکن است داشته باشند. رفتار آن‌ها بسیار متغیر است و به اصطلاح “دمدمی مزاج” هستند، به این معنی که در تعامل با دیگران، گاه خوب و گاه خشک عمل می‌کنند. با این حال، آن‌ها همیشه در میدان پیروز هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم یگانه فاطمه گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم یگانه فاطمه چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم یگانه فاطمه

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم یگانه فاطمه

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

شیر بیشه، (به مجاز) دلیر و شجاع

پرحوصله و صبور

بااحتیاط، هوشیار

بزرگ داشته شده، گرامی و عزیز کرده

پدر مهربان، نام یکی از پیامبران الهی، نام چهاردهمین سوره قرآن مجید

همانند ناز و کرشمه، (به مجاز) زيبا

روشن و درخشان، (به مجاز) زيبارو

دوست خالص

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید