گیلدا

پرورش یافته مردم گیل (گیلان)

جنسیت اسم گیلدا

دختر

گیلدا به انگلیسی

gilda

تعداد گیلدا ها در ایران

4,418

تلفظ گیلدا به فارسی

گيلدا

ریشه اسم گیلدا

فارسی , گیلکی

تلفظ گیلدا به انگلیسی

/gildā/

رنگ اسم گیلدا

نارنجی

ابجد اسم گیلدا

65

ابجد وسیط اسم گیلدا

29

ابجد صغیر اسم گیلدا

11

درباره نام گیلدا

گیلدا یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم گیلدا را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم گیلدا، به خاطر ریشه فارسی , گیلکی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 4,418 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم گیلدا

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم گیلدا و معنی اسم گیلدا

ریشه اسم گیلدا

همانطور که گفتیم ریشه اسم گیلدا فارسی , گیلکی می باشد و تلفظ گیلدا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " گيلدا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /gildā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم گیلدا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم گیلدا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم گیلدا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

دختر گیلکی تبار، نامی برای دختران، (به مجاز) پرورش یافته مردم گیل (گیلان)

معنی اسم گیلدا در ثبت احوال

(گيل = قوم ساكن گيلان + دا = دادن، آفريدن، ساختن) (به مجاز) پرورش يافته‌ي مردم گيل (گيلان).

حروف ابجد و طالع بینی نام گیلدا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم گیلدا عدد " 65 " و ابجد وسیط " 29 " ، ابجد صغیر " 11 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم گیلدا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم گیلدا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم گیلدا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم گیلدا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

تاج ماه، آنکه تاجی درخشنده چون ماه دارد.

زیبا و با طراوت

آن كه به كسی يا چيزی دل بسته است، عاشق

زمان، وقت

اسد، شیر

جام شراب

بزرگوار، بلند مرتبه، از صفات قرآن مجید و نام‌های خداوند

انديشه‌ی پاك و مقدس

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید