گیلا

منسوب به گیل، نام طایفه ای در گیلان

جنسیت اسم گیلا

دختر

گیلا به انگلیسی

gila

تعداد گیلا ها در ایران

378

تلفظ گیلا به فارسی

گيلا

ریشه اسم گیلا

گیلکی

تلفظ گیلا به انگلیسی

/gilā/

رنگ اسم گیلا

بنفش

ابجد اسم گیلا

61

ابجد وسیط اسم گیلا

25

ابجد صغیر اسم گیلا

7

درباره نام گیلا

گیلا یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم گیلا دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم گیلا که در انگلیسی به صورت gila نوشته میشود و به دلیل ریشه گیلکی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 378 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم گیلا

فیلسوفان بزرگ تاریخ نامهایی به رنگ بنفش دارند ! این مورد به گونه ای اثبات شده است که بنفش رنگی اسرار امیز بخصوص در عمل و نجوم می باشد . شما فردی علاقه مند به فلسفه ، علم ماور الطبیعه و نجوم هستید و به شدت در پی جستجوی چیزهای عجیبی هستید که هر کسی توانایی تفکر در مورد آنها را ندارد. چنین توانایی هایی سبب میشود که دور از دیگران باشید و تنهایی را به همراهی با افرادی با خلق و خوی متفاوت با خود ترجیح دهید.

اسم گیلا و معنی اسم گیلا

ریشه اسم گیلا

همانطور که گفتیم ریشه اسم گیلا گیلکی می باشد و تلفظ گیلا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " گيلا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /gilā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم گیلا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم گیلا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم گیلا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

منسوب به گیل
گیل: نام طوایفی که در گیلان سکونت داشته و دارند

معنی اسم گیلا در ثبت احوال

(گيل + ا (پسوند نسبت))، منسوب به گيل

حروف ابجد و طالع بینی نام گیلا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم گیلا عدد " 61 " و ابجد وسیط " 25 " ، ابجد صغیر " 7 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم گیلا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم گیلا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم گیلا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم گیلا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

روشن، درخشان

شاد، خوشحال و مسرور

لاجوردی، آبی

ترکیب دو اسم محمد و فردین (ستوده و نگهبان پارسایی)

مونث مفید، سودمند

تهنیت گفتن، تبریک گفتن، شاد باش

خلق شدن

برگزیده، صاف و زلال شده، از القاب حضرت رسول اكرم (ص)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید