گیشا

زيبا و با طراوت

جنسیت اسم گیشا

دختر

گیشا به انگلیسی

gisha

تعداد گیشا ها در ایران

339

تلفظ گیشا به فارسی

گيشا

ریشه اسم گیشا

فارسی

تلفظ گیشا به انگلیسی

/gišā/

رنگ اسم گیشا

آبی

ابجد اسم گیشا

331

ابجد وسیط اسم گیشا

19

ابجد صغیر اسم گیشا

7

درباره نام گیشا

گیشا یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم گیشا دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم گیشا که در انگلیسی به صورت gisha نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 339 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم گیشا

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم گیشا و معنی اسم گیشا

ریشه اسم گیشا

همانطور که گفتیم ریشه اسم گیشا فارسی می باشد و تلفظ گیشا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " گيشا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /gišā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم گیشا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم گیشا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم گیشا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

منسوب به گیش
(به مجاز) زیبا و با طراوت، گیشا نام دهی در بندر عباس.

معنی اسم گیشا در ثبت احوال

(گيش = نام گياهي (خرزهره) + ا (پسوند نسبت))، ۱- منسوب به گيش؛ ۲- (به مجاز) زيبا و با طراوت؛ ۳- (اَعلام) گيشا نام دهي در بندر عباس.

حروف ابجد و طالع بینی نام گیشا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم گیشا عدد " 331 " و ابجد وسیط " 19 " ، ابجد صغیر " 7 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم گیشا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم گیشا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم گیشا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم گیشا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

بنده خداوند بزرگوار و والا

منسوب به سرو، نام نوعی از خطوط اسلامی

ترکیب دو اسم امیر و طاهر (فرمانروا و پاک)

یار حضرت مهدی (عج)

منسوب به نار، آتش، (به مجاز) زیبارو و سرخ رنگ مثل دانه انار

(به مجاز) زيبا و قشنگ، دوست داشتنی، دختر زيباروی

ماه خانم، ماه بانو

کسی كه سجده می‌كند، سجده كننده

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید