گیتی افروز

روشن کننده ی دنیا، فروزنده ی دنیا

جنسیت اسم گیتی افروز

دختر

گیتی افروز به انگلیسی

giti-afruz

تعداد گیتی افروز ها در ایران

546

تلفظ گیتی افروز به فارسی

گيتی افروز

ریشه اسم گیتی افروز

فارسی

تلفظ گیتی افروز به انگلیسی

/g.-afruz/

رنگ اسم گیتی افروز

طلایی

ابجد اسم گیتی افروز

734

ابجد وسیط اسم گیتی افروز

62

ابجد صغیر اسم گیتی افروز

32

درباره نام گیتی افروز

گیتی افروز یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم گیتی افروز دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم گیتی افروز که در انگلیسی به صورت giti-afruz نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 546 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم گیتی افروز

رنگ نام شما طلایی می باشد ، طلایی رنگ طلاست و شما همچون طلا در بین اطرافیانتان میدرخشید . کمال گرایی بالایی که دارید در کنار رفتار و کلام صحیح که برگرفته از فرهنگ بالای خانواده ی شما می باشد سبب شده است که در انتخاب دوستان و اطرافیانتان محتاطتر باشید و افرادی متناسب با شخصیت خودتان در کنارتان باشند. دید شما به زندگی می تواند شما را به یک آموزگار یا یک آموزش دهنده ی خبره تبدیل کند که دانش آموزان خود را در جهت رسیدن به بالاترین مقام ها تربیت خواهد کرد.

اسم گیتی افروز و معنی اسم گیتی افروز

ریشه اسم گیتی افروز

همانطور که گفتیم ریشه اسم گیتی افروز فارسی می باشد و تلفظ گیتی افروز در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " گيتی افروز " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /g.-afruz/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم گیتی افروز بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم گیتی افروز در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم گیتی افروز در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم گیتی افروز در لغت نامه دهخدا:
روشن کننده ی دنیا، فروزنده ی دنیا

معنی اسم گیتی افروز در فرهنگ فارسی:
۱. روشن کننده جهان ۲. آفتاب

معنی اسم گیتی افروز در ثبت احوال

۱- روشن كننده‌ي دنيا، فروزنده‌ي دنيا؛ ۲- كنايه از آفتاب؛ ۳- (به مجاز) زيبارو.

حروف ابجد و طالع بینی نام گیتی افروز

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم گیتی افروز عدد " 734 " و ابجد وسیط " 62 " ، ابجد صغیر " 32 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم گیتی افروز گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم گیتی افروز چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم گیتی افروز

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم گیتی افروز

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم هدیه و زهرا (ارمغان و درخشنده‌روی)

زیبارو، پیروزکننده، دخترخورشید

نرگس نو شکفته

فرزند، نسل

منسوب به صبر

ژینا، زنده، دارای حیات، زندگی بخش

زیباروی، خوش صدا، نام پرنده‌ای

روشنایی، نورانی، نور

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید