گویچک

زيبا، رعنا

جنسیت اسم گویچک

دختر

گویچک به انگلیسی

guichek

تعداد گویچک ها در ایران

1,662

تلفظ گویچک به فارسی

گویچک

ریشه اسم گویچک

ترکی

تلفظ گویچک به انگلیسی

/guiček/

رنگ اسم گویچک

آبی

ابجد اسم گویچک

56

ابجد وسیط اسم گویچک

32

ابجد صغیر اسم گویچک

14

درباره نام گویچک

گویچک یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم گویچک دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم گویچک که در انگلیسی به صورت guichek نوشته میشود و به دلیل ریشه ترکی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,662 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم گویچک

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم گویچک و معنی اسم گویچک

ریشه اسم گویچک

همانطور که گفتیم ریشه اسم گویچک ترکی می باشد و تلفظ گویچک در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " گویچک " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /guiček/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم گویچک بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم گویچک در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم گویچک در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

زیبا، رعنا، قشنگ، خوشگل، دلپسند.

معنی اسم گویچک در ثبت احوال

زيبا، رعنا، قشنگ، خوشگل، دلپسند.

حروف ابجد و طالع بینی نام گویچک

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم گویچک عدد " 56 " و ابجد وسیط " 32 " ، ابجد صغیر " 14 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم گویچک گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم گویچک چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم گویچک

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم گویچک

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

بسيار نيكو، بسيار خوب، نيكروی

اعتماد کردن، سپردن کارها به خداوند

رايحه و بوی خوش، (به مجاز) دوست داشتنی

مانند آب پاک و زلال

آن که باعث عزت دین است

تکه یا قطعه‌ای از بلور، نام همسر داریوش پادشاه هخامنشی

دوشیزه، بکر، لقب حضرت مريم مادر حضرت عيسي (ع) و حضرت فاطمه (س)

ترکیب دو اسم امیر و اشکان (فرمانروا و پهلوان)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید