گل یاس

گلی است سفید و بغایت خوشبو

جنسیت اسم گل یاس

دختر

گل یاس به انگلیسی

gol yas

تعداد گل یاس ها در ایران

567

تلفظ گل یاس به فارسی

گل یاس

ریشه اسم گل یاس

فارسی

تلفظ گل یاس به انگلیسی

/gol yās/

رنگ اسم گل یاس

صورتی

ابجد اسم گل یاس

121

ابجد وسیط اسم گل یاس

25

ابجد صغیر اسم گل یاس

13

درباره نام گل یاس

گل یاس یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم گل یاس دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم گل یاس که در انگلیسی به صورت gol yas نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 567 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم گل یاس

از نظر قوای بدی شگفت انگیز هستی که آن هم نشأت گرفته از اراده بالای شماست. نیروی اراده ی شما سبب شده است که رویاهایی که دارید را به راحتی بدست آورید. با چنین خصوصیاتی شما یک مدیر واقعی هستید و میتوانید مسئولیت های مختلفی را به عهده گرفته و با یاری به دیگران آن ها را نیز در مسیر درست قرار دهید. از دیدگاه عاطفی قدرت بالایی دارید ، به عمق روابط عاطفی می روید، در حالی که در سمت مقابل با هر کسی نیز صمیمی نمی شوید.

اسم گل یاس و معنی اسم گل یاس

ریشه اسم گل یاس

همانطور که گفتیم ریشه اسم گل یاس فارسی می باشد و تلفظ گل یاس در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " گل یاس " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /gol yās/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم گل یاس بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم گل یاس در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم گل یاس در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم گل یاس در لغت نامه دهخدا:
گلی است سفید و بغایت خوشبو


معنی اسم گل یاس در ثبت احوال

1- گلِ درختِ یاس، 1 یاس؛ 2- (به مجاز) زیبا و باطراوت.

حروف ابجد و طالع بینی نام گل یاس

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم گل یاس عدد " 121 " و ابجد وسیط " 25 " ، ابجد صغیر " 13 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم گل یاس گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم گل یاس چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم گل یاس

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم گل یاس

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

محافظ و نگهدارنده مادر

بزرگ زاده، داده ماه

خوب، نیکو، مانند نیک

بسیار شاد، نام همسر داریوش دوم پادشاه هخامنشی

آیدین، روشن، مانند ماه درخشان

ترکیب دو اسم محمد و پارسا (ستوده و باتقوا)

آگرین، آتشين، آذرين، بسيار شجاع و پركار

آگاه، هوشیار

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید