گل نسا

ترکیب دو اسم گل و نسا

جنسیت اسم گل نسا

دختر

گل نسا به انگلیسی

gol nesa

تعداد گل نسا ها در ایران

3,008

تلفظ گل نسا به فارسی

گل‌نسا

ریشه اسم گل نسا

عربی

تلفظ گل نسا به انگلیسی

/gol nesā/

رنگ اسم گل نسا

قرمز

ابجد اسم گل نسا

161

ابجد وسیط اسم گل نسا

17

ابجد صغیر اسم گل نسا

17

درباره نام گل نسا

گل نسا یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم گل نسا دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم گل نسا که در انگلیسی به صورت gol nesa نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 3,008 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم گل نسا

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم گل نسا و معنی اسم گل نسا

ریشه اسم گل نسا

همانطور که گفتیم ریشه اسم گل نسا عربی می باشد و تلفظ گل نسا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " گل‌نسا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /gol nesā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم گل نسا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم گل نسا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم گل نسا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم گل نسا در ثبت احوال

[گل = (در قديم) (به مجاز) صورت زيبا + نسا = زنان]، 1- زيباروي زنان؛ 2- (به مجاز) بسيار زيبارو.

حروف ابجد و طالع بینی نام گل نسا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم گل نسا عدد " 161 " و ابجد وسیط " 17 " ، ابجد صغیر " 17 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم گل نسا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم گل نسا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم گل نسا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم گل نسا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

دانا و عاقل

فرستاده شده، فرستنده، رسول صاحب كتاب، ساده و روان

منسوب به یاسمین، گلی خوشبو

تهی دست، مسکین، مستمند

روشنایی دین، فروغ دین

پادشاه آتش

آگاه، بینا، از نامهای خداوند

نام فرشته ای در آیین زرتشت

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید