گل غنچه

غنچه گل

جنسیت اسم گل غنچه

دختر

گل غنچه به انگلیسی

gol ghonche

تعداد گل غنچه ها در ایران

603

تلفظ گل غنچه به فارسی

گل غنچه

ریشه اسم گل غنچه

فارسی

تلفظ گل غنچه به انگلیسی

/gol qonče/

رنگ اسم گل غنچه

قرمز

ابجد اسم گل غنچه

1105

ابجد وسیط اسم گل غنچه

25

ابجد صغیر اسم گل غنچه

19

درباره نام گل غنچه

گل غنچه یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم گل غنچه را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم گل غنچه، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 603 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم گل غنچه

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم گل غنچه و معنی اسم گل غنچه

ریشه اسم گل غنچه

همانطور که گفتیم ریشه اسم گل غنچه فارسی می باشد و تلفظ گل غنچه در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " گل غنچه " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /gol qonče/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم گل غنچه بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم گل غنچه در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم گل غنچه در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

غنچه‌ی گل، گلگونه که زنان به روی خود می‌مالند، غازه، سرخاب

معنی اسم گل غنچه در ثبت احوال

۱- غنچه‌ي گل؛ ۲- (در قديم) گلگونه كه زنان به روي خود مي‌مالند، غازه، سرخاب.

حروف ابجد و طالع بینی نام گل غنچه

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم گل غنچه عدد " 1105 " و ابجد وسیط " 25 " ، ابجد صغیر " 19 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم گل غنچه گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم گل غنچه چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم گل غنچه

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم گل غنچه

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

در شب سير كردن، معراج پيامبر اسلام (ص)، نام هفدهمین سوره قرآن مجید

ترکیب دو اسم عبد و علیم (بنده و دانا)

ترکیب دو اسم محمد و جعفر (ستوده و رود)

زیبا و سرخ روی

ياور و كمك كننده مادر

عاقل، خردمند، دانشمند، فرزانه

شعر به ویژه قصیده

ترکیب دو اسم محمد و رسول (ستوده و فرستاده)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید