گل سیما

گلرخ، دارای چهره ای مانند گل، زیبا روی، گل چهره

جنسیت اسم گل سیما

دختر

گل سیما به انگلیسی

gol sima

تعداد گل سیما ها در ایران

1,344

تلفظ گل سیما به فارسی

گل‌سيما

ریشه اسم گل سیما

فارسی , عربی

تلفظ گل سیما به انگلیسی

/gol simā/

رنگ اسم گل سیما

زرد

ابجد اسم گل سیما

161

ابجد وسیط اسم گل سیما

29

ابجد صغیر اسم گل سیما

17

درباره نام گل سیما

گل سیما یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم گل سیما را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم گل سیما، به خاطر ریشه فارسی , عربی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 1,344 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم گل سیما

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم گل سیما و معنی اسم گل سیما

ریشه اسم گل سیما

همانطور که گفتیم ریشه اسم گل سیما فارسی , عربی می باشد و تلفظ گل سیما در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " گل‌سيما " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /gol simā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم گل سیما بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم گل سیما در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم گل سیما در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

گلرخ
گلرخ: دارای چهره ای مانند گل، زیبا روی، گل چهره

گل (فارسی) + سیما (عربی) آن که چهره و سیمایی زیبا چون گل دارد. گلرخ، گلچهره

معنی اسم گل سیما در ثبت احوال

(= گلرخ)

حروف ابجد و طالع بینی نام گل سیما

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم گل سیما عدد " 161 " و ابجد وسیط " 29 " ، ابجد صغیر " 17 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم گل سیما گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم گل سیما چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم گل سیما

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم گل سیما

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

تأييد كننده

بی نیاز، غنی، آن که دیگران به او نیازمندند، پاینده، مهتر، از نام های پروردگار

آزاده، آزادگی

منسوب به مهران، دارنده مهر، سرشار از مهر

از شخصیت‌های شاهنامه

شادماني و سرور جاويد

مهربان تر، خوشخوتر

نیکوکار

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید