گل افروز

زيبا، لطيف و با طراوت

جنسیت اسم گل افروز

دختر

گل افروز به انگلیسی

gol afruz

تعداد گل افروز ها در ایران

43,668

تلفظ گل افروز به فارسی

گل‌افروز

ریشه اسم گل افروز

فارسی

تلفظ گل افروز به انگلیسی

/gol afruz/

رنگ اسم گل افروز

سبز

ابجد اسم گل افروز

344

ابجد وسیط اسم گل افروز

44

ابجد صغیر اسم گل افروز

29

درباره نام گل افروز

گل افروز یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم گل افروز دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم گل افروز که در انگلیسی به صورت gol afruz نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 43,668 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم گل افروز

فردی بسیار وقت شناس هستید . نامی که رنگش سبز است متعلق به شخصی می باشد که از نظر نظم فردی و نظم کاری در رده ی بسیار بالایی قرار دارد. سعی ذاتی شما در رسیدگی به امور مختلف در زمان مقتضی می باشد و هیچگاه رسیدگی سریع امور را از دست نمیدهید. شرکت کارخانه یا هر اموری که در آن حضور داشته باشید متکی به زمان شناسی و وقت شناسی بسیار دقیق شما خواهند بود. شخصیت آرام و دقیق رنگ سبز سبب شده است که اطرافیانتان اعتمادی وافر به شما داشته باشند و برای حل مشکلاتشان همواره در پی شما باشند. این را به یاد داشته باشید که شما توانایی های وصف ناپذیری دارید ، پس بر توانایی های خود بیفزایید و آنها را پر و بال دهید که موفقیت شما تضمینیست.

اسم گل افروز و معنی اسم گل افروز

ریشه اسم گل افروز

همانطور که گفتیم ریشه اسم گل افروز فارسی می باشد و تلفظ گل افروز در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " گل‌افروز " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /gol afruz/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم گل افروز بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم گل افروز در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم گل افروز در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

موجب روشنی و جلوه گل

معنی اسم گل افروز در ثبت احوال

(گل + افروز (جزء پسين) = افروزنده) (به مجاز) زيبا، لطيف و با طراوت.

حروف ابجد و طالع بینی نام گل افروز

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم گل افروز عدد " 344 " و ابجد وسیط " 44 " ، ابجد صغیر " 29 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم گل افروز گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم گل افروز چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم گل افروز

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم گل افروز

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

زیبایی جاوید و همیشگی، همیشه زیبارو

گردن نهادن، تسلیم شدن، فرمان بردن

کوچ کننده، نام مادر حضرت يوسف(ع)

آن که در راه راست است، (به مجاز) دیندار، نام یکی از خلفای عباسی

آریایی، منسوب به قوم آریایی

نام موسیقیدان مشهور در زمان خسرو پرویز پادشاه ساسانی

نام پسر گودرز پهلوان ایرانی، از شخصیت‌های شاهنامه، پرنده شکست ناپذیر، لطافت باران

آسایش، راحتی، صلح، امنيت، وقار و طمأنينه

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید