گل آور

گل آورنده، زیبا

جنسیت اسم گل آور

دختر

گل آور به انگلیسی

gol avar

تعداد گل آور ها در ایران

920

تلفظ گل آور به فارسی

گل‌آور

ریشه اسم گل آور

فارسی

تلفظ گل آور به انگلیسی

/gol āvar/

رنگ اسم گل آور

بنفش

ابجد اسم گل آور

257

ابجد وسیط اسم گل آور

29

ابجد صغیر اسم گل آور

14

درباره نام گل آور

گل آور یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم گل آور را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم گل آور، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 920 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم گل آور

فیلسوفان بزرگ تاریخ نامهایی به رنگ بنفش دارند ! این مورد به گونه ای اثبات شده است که بنفش رنگی اسرار امیز بخصوص در عمل و نجوم می باشد . شما فردی علاقه مند به فلسفه ، علم ماور الطبیعه و نجوم هستید و به شدت در پی جستجوی چیزهای عجیبی هستید که هر کسی توانایی تفکر در مورد آنها را ندارد. چنین توانایی هایی سبب میشود که دور از دیگران باشید و تنهایی را به همراهی با افرادی با خلق و خوی متفاوت با خود ترجیح دهید.

اسم گل آور و معنی اسم گل آور

ریشه اسم گل آور

همانطور که گفتیم ریشه اسم گل آور فارسی می باشد و تلفظ گل آور در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " گل‌آور " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /gol āvar/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم گل آور بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم گل آور در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم گل آور در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

گل + آور : گل آورنده، دارای گل، (به مجاز) زیبا و با طراوت و شاداب

معنی اسم گل آور در ثبت احوال

(گل + آور (جزء پسين) = آورنده، دارنده)، ۱- گل آورنده، گل‌دارنده؛ ۲- (به مجاز) زيبا و با طراوت.

حروف ابجد و طالع بینی نام گل آور

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم گل آور عدد " 257 " و ابجد وسیط " 29 " ، ابجد صغیر " 14 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم گل آور گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم گل آور چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم گل آور

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم گل آور

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم ماه و تابان (زیبا و روشن)

نام دختر کوروش پادشاه هخامنشی

آریایی، آزاده، نجيب

شمشیر برنده و تیز

به وجود آورنده دوستی و مهر

آفریده خرد پاک، اسپندیار

آن که جهان تحت سلطه اوست و می تواند آن را به کسی ببخشد

ترکیب دو اسم امیر و محمد (پادشاه و ستوده)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید