گلفر

زيبارو و لطيف

جنسیت اسم گلفر

دختر

گلفر به انگلیسی

gol far

تعداد گلفر ها در ایران

366

تلفظ گلفر به فارسی

گلفر

ریشه اسم گلفر

فارسی

تلفظ گلفر به انگلیسی

/gol far/

رنگ اسم گلفر

طلایی

ابجد اسم گلفر

330

ابجد وسیط اسم گلفر

30

ابجد صغیر اسم گلفر

15

درباره نام گلفر

گلفر یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم گلفر دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم گلفر که در انگلیسی به صورت gol far نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 366 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم گلفر

رنگ نام شما طلایی می باشد ، طلایی رنگ طلاست و شما همچون طلا در بین اطرافیانتان میدرخشید . کمال گرایی بالایی که دارید در کنار رفتار و کلام صحیح که برگرفته از فرهنگ بالای خانواده ی شما می باشد سبب شده است که در انتخاب دوستان و اطرافیانتان محتاطتر باشید و افرادی متناسب با شخصیت خودتان در کنارتان باشند. دید شما به زندگی می تواند شما را به یک آموزگار یا یک آموزش دهنده ی خبره تبدیل کند که دانش آموزان خود را در جهت رسیدن به بالاترین مقام ها تربیت خواهد کرد.

اسم گلفر و معنی اسم گلفر

ریشه اسم گلفر

همانطور که گفتیم ریشه اسم گلفر فارسی می باشد و تلفظ گلفر در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " گلفر " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /gol far/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم گلفر بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم گلفر در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم گلفر در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

با فر و شکوه گل (زیبا و لطیف و با شکوه)، (به مجاز) زیبارو و لطیف

معنی اسم گلفر در ثبت احوال

1- با فر و شكوه گل (زيبا و لطيف و با شكوه)؛ 2- (به مجاز) زيبارو و لطيف.

حروف ابجد و طالع بینی نام گلفر

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم گلفر عدد " 330 " و ابجد وسیط " 30 " ، ابجد صغیر " 15 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم گلفر گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم گلفر چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم گلفر

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم گلفر

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم محمد و فهیم (ستوده و دانا)

هم نشين و همراز، همدم

لقب پادشاهان روم و بعضی از کشورهای اروپایی

تیزفهم، سبک روح

ترکیب دو اسم محمد و صدیق (ستوده و راستگو)

همیشه شاداب، گلی که هرگز پژمرده نمی‌شود

ترکیب دو اسم محمد و ارمیا (ستوده و بزرگ داشته شده)

نوعی آهو، زن سفید

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید