گلفام

به رنگ گل سرخ، گلگون

جنسیت اسم گلفام

دختر

گلفام به انگلیسی

gol fam

تعداد گلفام ها در ایران

1,074

تلفظ گلفام به فارسی

گلفام

ریشه اسم گلفام

فارسی

تلفظ گلفام به انگلیسی

/gol fām/

رنگ اسم گلفام

آبی

ابجد اسم گلفام

171

ابجد وسیط اسم گلفام

27

ابجد صغیر اسم گلفام

18

درباره نام گلفام

گلفام یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم گلفام را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم گلفام، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 1,074 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم گلفام

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم گلفام و معنی اسم گلفام

ریشه اسم گلفام

همانطور که گفتیم ریشه اسم گلفام فارسی می باشد و تلفظ گلفام در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " گلفام " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /gol fām/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم گلفام بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم گلفام در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم گلفام در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم گلفام در فرهنگ فارسی معین:
گلگون، گلرنگ


معنی اسم گلفام در لغت نامه دهخدا:
گلرنگ، به رنگ گل، گلگون.

معنی اسم گلفام در ثبت احوال

(در قديم) به رنگ گل سرخ، گلگون.

حروف ابجد و طالع بینی نام گلفام

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم گلفام عدد " 171 " و ابجد وسیط " 27 " ، ابجد صغیر " 18 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم گلفام گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم گلفام چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم گلفام

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم گلفام

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

بنده خدا

ماهر، استاد، زبردست

فکر، اندیشه، وهم، گمان، ریشه پنداشتن

زن پاك از پليدی و عيوب، لقب حضرت فاطمه (س)

ترکیب دو اسم علی و ماهان (شریف و زیبا چون ماه)

سربلند، مفتخر

رکسانا، نورانی

نام شخصیتی عالم و پارسایی باتقوا

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید