گلزر

گل طلایی، (به مجاز) زیبا و لطیف

جنسیت اسم گلزر

دختر

گلزر به انگلیسی

gol zar

تعداد گلزر ها در ایران

942

تلفظ گلزر به فارسی

گلزر

ریشه اسم گلزر

فارسی

تلفظ گلزر به انگلیسی

/gol zar/

رنگ اسم گلزر

نارنجی

ابجد اسم گلزر

257

ابجد وسیط اسم گلزر

29

ابجد صغیر اسم گلزر

14

درباره نام گلزر

گلزر یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم گلزر را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم گلزر، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 942 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم گلزر

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم گلزر و معنی اسم گلزر

ریشه اسم گلزر

همانطور که گفتیم ریشه اسم گلزر فارسی می باشد و تلفظ گلزر در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " گلزر " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /gol zar/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم گلزر بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم گلزر در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم گلزر در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

گل طلایی رنگ، گل طلا، مانند طلا زیبا و ارزشمند

معنی اسم گلزر در ثبت احوال

1- گل طلا، گل طلايي رنگ؛ 2- (به مجاز) زيبا و لطيف.

حروف ابجد و طالع بینی نام گلزر

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم گلزر عدد " 257 " و ابجد وسیط " 29 " ، ابجد صغیر " 14 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم گلزر گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم گلزر چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم گلزر

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم گلزر

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

زمينی كه در آن لاله‌ی فراوان روييده باشد، (به مجاز) چهره‌ی سرخ و لطيف

فرشته زیبا

منتخب، برگزیده، آن‌كه گل می‌چيند

تپه‌های به هم پیوسته‌ی دامنه کوه، نام یکی از هفت دستگاه موسیقی ایرانی

کسی که سرشت و خون او پاک است

ماه جاويدان و هميشگی، (به مجاز) زيباروی، هميشه زيبا

خوب، نيكو، آدم خوب، شخص صالح، شايسته، خوشی، سعادت

چوبی سیاهرنگ و سخت و سنگین

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید