گلزری

گل طلایی

جنسیت اسم گلزری

دختر

گلزری به انگلیسی

gol zari

تعداد گلزری ها در ایران

1,470

تلفظ گلزری به فارسی

گلزري

ریشه اسم گلزری

فارسی

تلفظ گلزری به انگلیسی

/gol zari/

رنگ اسم گلزری

آبی

ابجد اسم گلزری

267

ابجد وسیط اسم گلزری

39

ابجد صغیر اسم گلزری

15

درباره نام گلزری

گلزری یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم گلزری دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم گلزری که در انگلیسی به صورت gol zari نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,470 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم گلزری

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم گلزری و معنی اسم گلزری

ریشه اسم گلزری

همانطور که گفتیم ریشه اسم گلزری فارسی می باشد و تلفظ گلزری در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " گلزري " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /gol zari/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم گلزری بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم گلزری در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم گلزری در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

گل طلایی و زرین،گلی که روی پارچه زربفت نقش کند

معنی اسم گلزری در ثبت احوال

(= گلزر)، ( گلزر.

حروف ابجد و طالع بینی نام گلزری

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم گلزری عدد " 267 " و ابجد وسیط " 39 " ، ابجد صغیر " 15 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم گلزری گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم گلزری چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم گلزری

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم گلزری

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم علی و رضا (بلند مرتبه و خشنود)

گلزر، گل طلایی رنگ، گل زیبای طلایی

گوارا ،نوش و شهد نیکو، نیکو نوشنده

شجاع، نامدار

هدیه، ارمغان، گرانبها، (مجاز) شخص بسيار ارزشمند

مرغ سحر، بلبل، ستاره ای که پیش از صبح طلوع می کند

راست و درست

آتش بزرگ، بالاترین سوگند

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید