گلرو

آن که چهره ای زیبا چون گل دارد

جنسیت اسم گلرو

دختر

گلرو به انگلیسی

gol ru

تعداد گلرو ها در ایران

339

تلفظ گلرو به فارسی

گُلرو

ریشه اسم گلرو

فارسی

تلفظ گلرو به انگلیسی

/gol ru/

رنگ اسم گلرو

بنفش

ابجد اسم گلرو

256

ابجد وسیط اسم گلرو

28

ابجد صغیر اسم گلرو

13

درباره نام گلرو

گلرو یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم گلرو دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم گلرو که در انگلیسی به صورت gol ru نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 339 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم گلرو

فیلسوفان بزرگ تاریخ نامهایی به رنگ بنفش دارند ! این مورد به گونه ای اثبات شده است که بنفش رنگی اسرار امیز بخصوص در عمل و نجوم می باشد . شما فردی علاقه مند به فلسفه ، علم ماور الطبیعه و نجوم هستید و به شدت در پی جستجوی چیزهای عجیبی هستید که هر کسی توانایی تفکر در مورد آنها را ندارد. چنین توانایی هایی سبب میشود که دور از دیگران باشید و تنهایی را به همراهی با افرادی با خلق و خوی متفاوت با خود ترجیح دهید.

اسم گلرو و معنی اسم گلرو

ریشه اسم گلرو

همانطور که گفتیم ریشه اسم گلرو فارسی می باشد و تلفظ گلرو در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " گُلرو " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /gol ru/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم گلرو بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم گلرو در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم گلرو در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم گلرو در لغت نامه دهخدا:
سرخ رو، گلگون، آنکه رویش چون گل بود.

معنی اسم گلرو در ثبت احوال

(به مجاز) گلرخ

حروف ابجد و طالع بینی نام گلرو

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم گلرو عدد " 256 " و ابجد وسیط " 28 " ، ابجد صغیر " 13 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم گلرو گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم گلرو چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم گلرو

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم گلرو

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

فلزی زرد رنگ و نسبتاً نرم، زر

بسیار مهربان، بسیار دوستدار، از نام های پروردگار

آرام، آهسته، بردبار

سرخوش و شاد

ترکیب دو اسم محمد و ماکان (ستوده و شجاع)

آبرو و اعتبار دین و آیین

ترکیب دو اسم غلام و رضا (فرمان‌بردار و خشنود)

نام گلی خوش بو

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید