گلبو

آن که بوی گل می دهد

جنسیت اسم گلبو

دختر

گلبو به انگلیسی

golbu

تعداد گلبو ها در ایران

387

تلفظ گلبو به فارسی

گلبو

ریشه اسم گلبو

فارسی

تلفظ گلبو به انگلیسی

/golbu/

رنگ اسم گلبو

طلایی

ابجد اسم گلبو

58

ابجد وسیط اسم گلبو

22

ابجد صغیر اسم گلبو

13

درباره نام گلبو

گلبو یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم گلبو را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم گلبو، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 387 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم گلبو

رنگ نام شما طلایی می باشد ، طلایی رنگ طلاست و شما همچون طلا در بین اطرافیانتان میدرخشید . کمال گرایی بالایی که دارید در کنار رفتار و کلام صحیح که برگرفته از فرهنگ بالای خانواده ی شما می باشد سبب شده است که در انتخاب دوستان و اطرافیانتان محتاطتر باشید و افرادی متناسب با شخصیت خودتان در کنارتان باشند. دید شما به زندگی می تواند شما را به یک آموزگار یا یک آموزش دهنده ی خبره تبدیل کند که دانش آموزان خود را در جهت رسیدن به بالاترین مقام ها تربیت خواهد کرد.

اسم گلبو و معنی اسم گلبو

ریشه اسم گلبو

همانطور که گفتیم ریشه اسم گلبو فارسی می باشد و تلفظ گلبو در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " گلبو " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /golbu/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم گلبو بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم گلبو در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم گلبو در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم گلبو در لغت نامه دهخدا:
آنکه چون گل بو دهد، خوشبو


معنی اسم گلبو در ثبت احوال

(= گلبوي)

حروف ابجد و طالع بینی نام گلبو

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم گلبو عدد " 58 " و ابجد وسیط " 22 " ، ابجد صغیر " 13 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم گلبو گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم گلبو چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم گلبو

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم گلبو

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

دوستی، محبت

دارنده اسب لاغر، نام جهان پهلوان ایرانی

افق طلايي، آهو، شتاب، كوشا

پرهیزکار

راست و درست، رسا، رساننده

ترکیب دو اسم محمد و مرصاد (ستوده و کمینگاه)

ترکیب دو اسم امیر و والا (فرمانروا و دارنده‌ی مقام)

نجات می دهد

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید