گرد آفرین

گرد آفرید، از شخصیتهای شاهنامه

جنسیت اسم گرد آفرین

دختر

گرد آفرین به انگلیسی

gord-afarin

تعداد گرد آفرین ها در ایران

1,870

تلفظ گرد آفرین به فارسی

گردآفرين

ریشه اسم گرد آفرین

فارسی

تلفظ گرد آفرین به انگلیسی

/g.-āfarin/

رنگ اسم گرد آفرین

طلایی

ابجد اسم گرد آفرین

565

ابجد وسیط اسم گرد آفرین

49

ابجد صغیر اسم گرد آفرین

25

درباره نام گرد آفرین

گرد آفرین یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم گرد آفرین دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم گرد آفرین که در انگلیسی به صورت gord-afarin نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,870 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم گرد آفرین

رنگ نام شما طلایی می باشد ، طلایی رنگ طلاست و شما همچون طلا در بین اطرافیانتان میدرخشید . کمال گرایی بالایی که دارید در کنار رفتار و کلام صحیح که برگرفته از فرهنگ بالای خانواده ی شما می باشد سبب شده است که در انتخاب دوستان و اطرافیانتان محتاطتر باشید و افرادی متناسب با شخصیت خودتان در کنارتان باشند. دید شما به زندگی می تواند شما را به یک آموزگار یا یک آموزش دهنده ی خبره تبدیل کند که دانش آموزان خود را در جهت رسیدن به بالاترین مقام ها تربیت خواهد کرد.

اسم گرد آفرین و معنی اسم گرد آفرین

ریشه اسم گرد آفرین

همانطور که گفتیم ریشه اسم گرد آفرین فارسی می باشد و تلفظ گرد آفرین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " گردآفرين " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /g.-āfarin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم گرد آفرین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم گرد آفرین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم گرد آفرین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم گردآفرین در فرهنگ فارسی دهخدا :
همان گردآفرید است.
گردآفرید، از شخصیتهای شاهنامه، نام دختر گژدهم از مرزداران ایرانی در زمان کیکاووس پادشاه کیانی، فرمانده لشکر مرزبانان ایران در نبرد با سهراب.

معنی اسم گرد آفرین در ثبت احوال

گرد آفريد

حروف ابجد و طالع بینی نام گرد آفرین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم گرد آفرین عدد " 565 " و ابجد وسیط " 49 " ، ابجد صغیر " 25 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم گرد آفرین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم گرد آفرین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم گرد آفرین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم گرد آفرین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

دختر زیبا

پادشاهان، بزرگان، سروران

خانه ی پدری، جگر گوشه و عزیز

فاطیما شکل لاتین اسم فاطمه است

لایق، درخور، شایسته

سرزمين، مكان، ترتيب و روش كاري، ثروت، توانايي، صبر، آرام و قرار

جانشین، فرزند صالح، شایسته

ترکیب دو اسم محمد و یوسف (ستوده و خواهد افزود)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید