ژیوار

زندگی، نام کوهی در اورامان

جنسیت اسم ژیوار

پسر

ژیوار به انگلیسی

zhivar

تعداد ژیوار ها در ایران

1,138

تلفظ ژیوار به فارسی

ژيوار

ریشه اسم ژیوار

کردی

تلفظ ژیوار به انگلیسی

/živār/

رنگ اسم ژیوار

زرد

ابجد اسم ژیوار

217

ابجد وسیط اسم ژیوار

33

ابجد صغیر اسم ژیوار

15

درباره نام ژیوار

ژیوار یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم ژیوار پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم ژیوار که در انگلیسی به صورت zhivar نوشته میشود و به دلیل ریشه کردی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,138 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم ژیوار

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم ژیوار و معنی اسم ژیوار

ریشه اسم ژیوار

همانطور که گفتیم ریشه اسم ژیوار کردی می باشد و تلفظ ژیوار در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " ژيوار " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /živār/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم ژیوار بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم ژیوار در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم ژیوار در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم ژیوار در واژه نامه آزاد :
زندگی. نام کوه و منطقه ای در اوامان. نامی برای دختران.

معنی اسم ژیوار در ثبت احوال

(كردي) زندگي.

حروف ابجد و طالع بینی نام ژیوار

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم ژیوار عدد " 217 " و ابجد وسیط " 33 " ، ابجد صغیر " 15 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم ژیوار گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم ژیوار چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم ژیوار

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم ژیوار

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

بی آلایش، پاک، به دور از آلودگی و ناپاکی، سیاره زهره که مظهر زیبایی و عشق است.

یاری خدا ، پیروزی خداوند

دارنده ی اسب آماده، نام پدر داريوش بزرگ پادشاه هخامنشي

ترکیب دو اسم محمد و جمال (ستوده و زیبایی)

سبزه زار، مرغزار، زمین سبز و خرم

ترکیب دو اسم نعمت و الله (بخشش و خدا)

سخن، حرف مفید، قول

درخت پر شکوفه، از شخصیتهای شاهنامه

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید