ژیرو

دانا و عاقل

جنسیت اسم ژیرو

پسر

ژیرو به انگلیسی

zhiro

تعداد ژیرو ها در ایران

22,501

تلفظ ژیرو به فارسی

ژیرو

ریشه اسم ژیرو

کردی

تلفظ ژیرو به انگلیسی

/zhiro/

رنگ اسم ژیرو

نارنجی

ابجد اسم ژیرو

216

ابجد وسیط اسم ژیرو

32

ابجد صغیر اسم ژیرو

14

درباره نام ژیرو

ژیرو یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم ژیرو را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم ژیرو، به خاطر ریشه کردی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 22,501 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم ژیرو

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم ژیرو و معنی اسم ژیرو

ریشه اسم ژیرو

همانطور که گفتیم ریشه اسم ژیرو کردی می باشد و تلفظ ژیرو در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " ژیرو " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /zhiro/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم ژیرو بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم ژیرو در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم ژیرو در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

دانا و عاقل

معنی اسم ژیرو در ثبت احوال

متاسفانه در سامانه ثبت احوال درباره اسم ژیرو معنی ثبت نشده است. 😥

حروف ابجد و طالع بینی نام ژیرو

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم ژیرو عدد " 216 " و ابجد وسیط " 32 " ، ابجد صغیر " 14 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم ژیرو گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم ژیرو چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم ژیرو

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم ژیرو

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

آزاده، نجيب

شیر، دلاور، لقب حضرت علي (ع)

روشنایی و فروغ ماه، ماهشید، پرتو ماه

بومي، وطني، هم ميهن

داراي مهر و محبت خوب و نيك

نام دختر مهراب پادشاه كابل، همسر زال و مادر رستم پهلوان شاهنامه

بانمک، زیبا، دوست داشتني

جام شراب

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید