ژیانا

منسوب به ژیان، دارای زندگی و حیات

جنسیت اسم ژیانا

دختر

ژیانا به انگلیسی

zhiyana

تعداد ژیانا ها در ایران

1,056

تلفظ ژیانا به فارسی

ژيانا

ریشه اسم ژیانا

کردی , فارسی

تلفظ ژیانا به انگلیسی

/žiyānā/

رنگ اسم ژیانا

آبی

ابجد اسم ژیانا

62

ابجد وسیط اسم ژیانا

22

ابجد صغیر اسم ژیانا

13

درباره نام ژیانا

ژیانا یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم ژیانا را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم ژیانا، به خاطر ریشه کردی , فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 1,056 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم ژیانا

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم ژیانا و معنی اسم ژیانا

ریشه اسم ژیانا

همانطور که گفتیم ریشه اسم ژیانا کردی , فارسی می باشد و تلفظ ژیانا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " ژيانا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /žiyānā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم ژیانا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم ژیانا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم ژیانا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

منسوب به ژیان
ژیان: خشمگین، درنده، مجازا به مفهوم شجاع

معنی اسم ژیانا در ثبت احوال

۱- (ژیان + ا (پسوند نسبت))، منسوب به ژیان، ژیان؛ ۲- (کردی ـ فارسی) (ژیان = زندگی، حیات + ا (پسوند نسبت)) ۱) منسوب به ژیان؛ ۲) (به مجاز) دارای زندگی و حیات.

حروف ابجد و طالع بینی نام ژیانا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم ژیانا عدد " 62 " و ابجد وسیط " 22 " ، ابجد صغیر " 13 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم ژیانا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم ژیانا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم ژیانا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم ژیانا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

منسوب به صبر

صاحب زمین وملک، کشاورز

خانه ی پدری، جگر گوشه و عزیز

مبارک، خجسته، خوش یمن، خوشبختی، سعادت

آراسته، مزین

نام همسر امام حسين(ع)

انار کوچک، (به مجاز) سرخگون و زیباروی

آن که شراب در پیاله می ریزد و به دیگری می دهد

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید