پوپک

هدهد ،شانه سر، دوشیزه

جنسیت اسم پوپک

دختر

پوپک به انگلیسی

pupak

تعداد پوپک ها در ایران

1,620

تلفظ پوپک به فارسی

پوپک

ریشه اسم پوپک

فارسی

تلفظ پوپک به انگلیسی

/pupak/

رنگ اسم پوپک

نارنجی

ابجد اسم پوپک

30

ابجد وسیط اسم پوپک

22

ابجد صغیر اسم پوپک

16

درباره نام پوپک

پوپک یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم پوپک را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم پوپک، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 1,620 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم پوپک

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم پوپک و معنی اسم پوپک

ریشه اسم پوپک

همانطور که گفتیم ریشه اسم پوپک فارسی می باشد و تلفظ پوپک در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " پوپک " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /pupak/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم پوپک بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم پوپک در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم پوپک در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم پوپک در لغت نامه دهخدا:
مرغی است خوش خطوخال که کاکلی بر سر دارد. هُد هُد.

معنی اسم پوپک در فرهنگ فارسی:
۱. هدهد شانه سر ۲. دختر بکر دوشیزه
معنی اسم پوپک در ثبت احوال

(در قديم) هدهد، پوپوك.

حروف ابجد و طالع بینی نام پوپک

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم پوپک عدد " 30 " و ابجد وسیط " 22 " ، ابجد صغیر " 16 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم پوپک گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

افراد مشهور هم نام

نظرتون درباره اسم پوپک چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم پوپک

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم پوپک

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

استوار و پابرجا، از دلاوران ایرانی نام برادر مازیار فرمانروای طبرستان

دختر پاک و طاهر، پاک کننده

ساخته شده از نقره، نقره‌اي رنگ، سفيد و درخشان، (به مجاز) زيبا

جشن، خوشحالی، سرور

یاور و مددکار دین

نام رودی در استان آذربایجان غربی

هوشیار، نجيب، بزرگ

والا، بلندمرتبه

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید

دیدگاه کاربران