پریسیما

فرشته رو، زيبا مثل پری، (به مجاز) زيباروی

جنسیت اسم پریسیما

دختر

پریسیما به انگلیسی

pari-sima

تعداد پریسیما ها در ایران

2,264

تلفظ پریسیما به فارسی

پری سيما

ریشه اسم پریسیما

فارسی , عربی

تلفظ پریسیما به انگلیسی

/p.-simā/

رنگ اسم پریسیما

قرمز

ابجد اسم پریسیما

323

ابجد وسیط اسم پریسیما

37

ابجد صغیر اسم پریسیما

19

درباره نام پریسیما

پریسیما یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم پریسیما دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم پریسیما که در انگلیسی به صورت pari-sima نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی , عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 2,264 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم پریسیما

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم پریسیما و معنی اسم پریسیما

ریشه اسم پریسیما

همانطور که گفتیم ریشه اسم پریسیما فارسی , عربی می باشد و تلفظ پریسیما در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " پری سيما " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /p.-simā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم پریسیما بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم پریسیما در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم پریسیما در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

پریچهر، پریرو، زیبارو، زیبا
پریچهر: فرشته رو، زیبا مثل پری، (به مجاز) زیباروی

معنی اسم پریسیما در ثبت احوال

(= پري چهر)

حروف ابجد و طالع بینی نام پریسیما

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم پریسیما عدد " 323 " و ابجد وسیط " 37 " ، ابجد صغیر " 19 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم پریسیما گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم پریسیما چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم پریسیما

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم پریسیما

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

عروج، بالا رفتن، رفتن به سوی آسمان، به ویژه در مورد پیغمبر اکرم (ص)

منسوب به احسان، بخشش، خوبی، نیکی

ترکیب دو اسم محمد و صادق (ستوده و راستگو)

دختران

ترکیب دو اسم محمد و سپهر (ستوده و آسمان)

باد ملایم و خنک، بوی خوش

ترکیب دو اسم امیر و یاسین (فرمانده و از اسامی حضرت رسول (ص))

مانند ماه، زیبارو، ماهسان

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید