پرهان

لقب حضرت ابراهیم و نامی در پارسی باستان

جنسیت اسم پرهان

پسر

پرهان به انگلیسی

parhan

تعداد پرهان ها در ایران

35,259

تلفظ پرهان به فارسی

پَرهان

ریشه اسم پرهان

فارسی

تلفظ پرهان به انگلیسی

/parhan/

رنگ اسم پرهان

زرد

ابجد اسم پرهان

258

ابجد وسیط اسم پرهان

20

ابجد صغیر اسم پرهان

17

درباره نام پرهان

پرهان یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم پرهان را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم پرهان، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 35,259 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم پرهان

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم پرهان و معنی اسم پرهان

ریشه اسم پرهان

همانطور که گفتیم ریشه اسم پرهان فارسی می باشد و تلفظ پرهان در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " پَرهان " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /parhan/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم پرهان بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم پرهان در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم پرهان در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

لقب حضرت ابراهیم و نامی در پارسی باستان

معنی اسم پرهان در ثبت احوال

متاسفانه در سامانه ثبت احوال درباره اسم پرهان معنی ثبت نشده است. 😥

حروف ابجد و طالع بینی نام پرهان

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم پرهان عدد " 258 " و ابجد وسیط " 20 " ، ابجد صغیر " 17 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم پرهان گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم پرهان چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم پرهان

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم پرهان

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

مانند ماه، (به مجاز) زيبارو

پشتیبان، حمایت کننده

اسب سوار

راه آبی يا جويباری كه از سبزه زار می‌گذرد، (به مجاز) سرسبز و خرم

دختر مهربان و با محبت،دختر خورشید

شبيه به خورشيد، (به مجاز) زيبارو

سفید و زیبا مانند برف

بهشت روی، از تبار پهلوانی به نام منوش

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید