پرندیس

نرم و لطیف چون پرند، زیبارو

جنسیت اسم پرندیس

دختر

پرندیس به انگلیسی

paran dis

تعداد پرندیس ها در ایران

690

تلفظ پرندیس به فارسی

پَرَنديس

ریشه اسم پرندیس

فارسی

تلفظ پرندیس به انگلیسی

/paran dis/

رنگ اسم پرندیس

نارنجی

ابجد اسم پرندیس

326

ابجد وسیط اسم پرندیس

28

ابجد صغیر اسم پرندیس

22

درباره نام پرندیس

پرندیس یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم پرندیس دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم پرندیس که در انگلیسی به صورت paran dis نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 690 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم پرندیس

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم پرندیس و معنی اسم پرندیس

ریشه اسم پرندیس

همانطور که گفتیم ریشه اسم پرندیس فارسی می باشد و تلفظ پرندیس در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " پَرَنديس " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /paran dis/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم پرندیس بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم پرندیس در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم پرندیس در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

شبیه به پَرَن پَرَن، به علاوه (به مجاز) زیبارو، نرم و لطیف چون پرند

معنی اسم پرندیس در ثبت احوال

(پَرَن + ديس (پسوند شباهت))، ۱- شبيه به پَرَن ش پَرَن؛ ۲- (به مجاز) زيبارو.

حروف ابجد و طالع بینی نام پرندیس

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم پرندیس عدد " 326 " و ابجد وسیط " 28 " ، ابجد صغیر " 22 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم پرندیس گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم پرندیس چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم پرندیس

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم پرندیس

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

آتش، نام نهمین ماه از سال شمسی، نام فرشته نگهبان آتش نزد ايرانيان باستان، نام روز نهم از هر ماه شمسی در ايران قديم

چیزی لغزان و تابان

زیبا، آراينده‌ي چشم

منسوب به عهد، زن پایبند به عهد و پیمان

آن که چهره ای زیبا چون پری دارد، زیبا رو

توانا، قادر، از نامهای خداوند

منسوب به صبر

نور چشمهایم

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید