پانا

قله‌ی كوه، پهنا

جنسیت اسم پانا

دختر

پانا به انگلیسی

pana

تعداد پانا ها در ایران

531

تلفظ پانا به فارسی

پانا

ریشه اسم پانا

کردی

تلفظ پانا به انگلیسی

/pānā/

رنگ اسم پانا

آبی

ابجد اسم پانا

54

ابجد وسیط اسم پانا

8

ابجد صغیر اسم پانا

11

درباره نام پانا

پانا یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم پانا دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم پانا که در انگلیسی به صورت pana نوشته میشود و به دلیل ریشه کردی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 531 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم پانا

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم پانا و معنی اسم پانا

ریشه اسم پانا

همانطور که گفتیم ریشه اسم پانا کردی می باشد و تلفظ پانا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " پانا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /pānā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم پانا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم پانا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم پانا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

قله‌ی کوه، پهنا، فراخی

معنی اسم پانا در ثبت احوال

۱- قله‌ي كوه؛ ۲- پهنا؛ ۳- فراخي.

حروف ابجد و طالع بینی نام پانا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم پانا عدد " 54 " و ابجد وسیط " 8 " ، ابجد صغیر " 11 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم پانا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم پانا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم پانا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم پانا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

آزاده، نجيب

سرور بانوان، بزرگ زنان

گشایش در کار

خشنود، خوشدلی، راضی، نام امام هشتم شیعیان

گیاهی معطر از خانواده نعناع که مصرف دارویی دارد

نرگس، نام نوعی گل خوش‌بو، نام مادر امام زمان (عج)

عطا کننده

منسوب به نارین، آتش، (به مجاز) زیبارو و سرخ رنگ مثل دانه انار

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید