پارمیسا

منسوب به پارمیس، نام دختر بردیا و نوه کوروش پادشاه هخامنشی

جنسیت اسم پارمیسا

دختر

پارمیسا به انگلیسی

parmisa

تعداد پارمیسا ها در ایران

1,692

تلفظ پارمیسا به فارسی

پارمیسا

ریشه اسم پارمیسا

فارسی

تلفظ پارمیسا به انگلیسی

/pārmisā/

رنگ اسم پارمیسا

صورتی

ابجد اسم پارمیسا

314

ابجد وسیط اسم پارمیسا

28

ابجد صغیر اسم پارمیسا

19

درباره نام پارمیسا

پارمیسا یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم پارمیسا را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم پارمیسا، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 1,692 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم پارمیسا

از نظر قوای بدی شگفت انگیز هستی که آن هم نشأت گرفته از اراده بالای شماست. نیروی اراده ی شما سبب شده است که رویاهایی که دارید را به راحتی بدست آورید. با چنین خصوصیاتی شما یک مدیر واقعی هستید و میتوانید مسئولیت های مختلفی را به عهده گرفته و با یاری به دیگران آن ها را نیز در مسیر درست قرار دهید. از دیدگاه عاطفی قدرت بالایی دارید ، به عمق روابط عاطفی می روید، در حالی که در سمت مقابل با هر کسی نیز صمیمی نمی شوید.

اسم پارمیسا و معنی اسم پارمیسا

ریشه اسم پارمیسا

همانطور که گفتیم ریشه اسم پارمیسا فارسی می باشد و تلفظ پارمیسا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " پارمیسا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /pārmisā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم پارمیسا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم پارمیسا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم پارمیسا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

منسوب به پارمیس
پارمیس: نام دختر بردیا و نوه کوروش پادشاه هخامنشی

معنی اسم پارمیسا در ثبت احوال

(پارمیس+ ا ( پسوند نسبت))، منسوب به پارمیس، پارمیس.

حروف ابجد و طالع بینی نام پارمیسا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم پارمیسا عدد " 314 " و ابجد وسیط " 28 " ، ابجد صغیر " 19 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم پارمیسا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم پارمیسا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم پارمیسا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم پارمیسا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

جمع اسم

بانمک، زیبا، دوست داشتني

فرزند نیکان، کسی که اجداد و نیاکانش از خوبان بوده اند

ترکیب دو اسم مجید و رضا (بزرگوار و خشنود)

شکوه و شوکت داشتن

مهسا، مانند ماه، زیبارو

به یاد ایل، نام منظومه معروف هومر

مسرور، شاد و بانشاط

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید