پارلا

درخشنده و نورانی

جنسیت اسم پارلا

دختر

پارلا به انگلیسی

parla

تعداد پارلا ها در ایران

2,524

تلفظ پارلا به فارسی

پارلا

ریشه اسم پارلا

ترکی

تلفظ پارلا به انگلیسی

/pārlā/

رنگ اسم پارلا

زرد

ابجد اسم پارلا

234

ابجد وسیط اسم پارلا

20

ابجد صغیر اسم پارلا

11

درباره نام پارلا

پارلا یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم پارلا دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم پارلا که در انگلیسی به صورت parla نوشته میشود و به دلیل ریشه ترکی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 2,524 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم پارلا

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم پارلا و معنی اسم پارلا

ریشه اسم پارلا

همانطور که گفتیم ریشه اسم پارلا ترکی می باشد و تلفظ پارلا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " پارلا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /pārlā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم پارلا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم پارلا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم پارلا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

درخشنده و نورانی.

معنی اسم پارلا در ثبت احوال

به معني درخشنده و نوراني.

حروف ابجد و طالع بینی نام پارلا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم پارلا عدد " 234 " و ابجد وسیط " 20 " ، ابجد صغیر " 11 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم پارلا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم پارلا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم پارلا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم پارلا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

منسوب به دارا، نام شهری در شیراز و شوشتر

هدایت یافتن، رستگاری

بزرگ زاده، داده ماه

موٌنث ادیب

معرب ايرسا، گل زنبق زيرشاخه گل سوسن

توسعه دهنده، گسترش دهنده، از نام های پروردگار

منتسب به پادشاه و حاکم و امیر

شکوه و عظمت دین، نام شاعر و عارف بزرگ قرن هفتم، مولانا جلال الدین بلخی

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید