واران

باران

جنسیت اسم واران

دختر

واران به انگلیسی

varan

تعداد واران ها در ایران

624

تلفظ واران به فارسی

واران

ریشه اسم واران

پهلوی , یونانی

تلفظ واران به انگلیسی

/vārān/

رنگ اسم واران

نارنجی

ابجد اسم واران

258

ابجد وسیط اسم واران

18

ابجد صغیر اسم واران

15

درباره نام واران

واران یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم واران دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم واران که در انگلیسی به صورت varan نوشته میشود و به دلیل ریشه پهلوی , یونانی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 624 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم واران

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم واران و معنی اسم واران

ریشه اسم واران

همانطور که گفتیم ریشه اسم واران پهلوی , یونانی می باشد و تلفظ واران در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " واران " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /vārān/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم واران بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم واران در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم واران در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

باران، نامی که مورخان یونانی به پادشاهان ایرانی که نامشان بهرام بود داده اند.

معنی اسم واران در ثبت احوال

باران.

حروف ابجد و طالع بینی نام واران

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم واران عدد " 258 " و ابجد وسیط " 18 " ، ابجد صغیر " 15 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “و” آغاز می‌شود، اغلب از خود برافراشته و مغرور به نظر می‌رسند. اما در صورتی که کسی به کمک آن‌ها نیاز داشته باشد، همواره آماده ارائه کمک خواهند بود. البته باید توجه داشت که این افراد ممکن است در حضور دیگران، به طور پنهانی درباره آنان بدگویی کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم واران گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم واران چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم واران

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم واران

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

نوشته

دختر زیبا و محبوب

ابریشم، نوعی پارچه‌ی ابریشمی نازک، نماد هر چیز نرم و لطیف

از نسل خورشید، زیبا و درخشان

زنده كننده و حيات بخش دين

ژینا، زنده، دارای حیات، زندگی بخش

آن که دارای صفت‌های خوب اخلاقی است، آنچه آرایش شده و زینت و زیور داده شده است، منظم

دهش، (در اعلام) فرشته ای است در ایران باستان

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید