وائل

طالب رستگاری

جنسیت اسم وائل

پسر

وائل به انگلیسی

val

تعداد وائل ها در ایران

720

تلفظ وائل به فارسی

وائل

ریشه اسم وائل

عربی

تلفظ وائل به انگلیسی

/vā’l/

رنگ اسم وائل

صورتی

ابجد اسم وائل

47

ابجد وسیط اسم وائل

13

ابجد صغیر اسم وائل

10

درباره نام وائل

وائل یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم وائل پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم وائل که در انگلیسی به صورت val نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 720 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم وائل

از نظر قوای بدی شگفت انگیز هستی که آن هم نشأت گرفته از اراده بالای شماست. نیروی اراده ی شما سبب شده است که رویاهایی که دارید را به راحتی بدست آورید. با چنین خصوصیاتی شما یک مدیر واقعی هستید و میتوانید مسئولیت های مختلفی را به عهده گرفته و با یاری به دیگران آن ها را نیز در مسیر درست قرار دهید. از دیدگاه عاطفی قدرت بالایی دارید ، به عمق روابط عاطفی می روید، در حالی که در سمت مقابل با هر کسی نیز صمیمی نمی شوید.

اسم وائل و معنی اسم وائل

ریشه اسم وائل

همانطور که گفتیم ریشه اسم وائل عربی می باشد و تلفظ وائل در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " وائل " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /vā’l/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم وائل بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم وائل در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم وائل در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

طالب رستگاری

معنی اسم وائل در ثبت احوال

۱- طالب رستگاري؛ ۲- (اَعلام) نام چند تن از صحابه و تابعين.

حروف ابجد و طالع بینی نام وائل

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم وائل عدد " 47 " و ابجد وسیط " 13 " ، ابجد صغیر " 10 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “و” آغاز می‌شود، اغلب از خود برافراشته و مغرور به نظر می‌رسند. اما در صورتی که کسی به کمک آن‌ها نیاز داشته باشد، همواره آماده ارائه کمک خواهند بود. البته باید توجه داشت که این افراد ممکن است در حضور دیگران، به طور پنهانی درباره آنان بدگویی کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم وائل گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم وائل چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم وائل

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم وائل

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

سرور بانوان، بزرگ زنان

بنده ی خدای بازگرداننده

ترکیب دو اسم معین و رضا (یاریگر و خشنود)

يگانه، يكتا، بي‌نظير، بی‌مانند

مرتفع

ترکیب دو اسم امیر و حسن (فرمانروا و نیکو)

ترکیب دو اسم امیر و مهراد (فرمانروا و جوانمرد بزرگ)

داریوش، نام پادشاهی پیش از ساسانیان

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید