هیرمان

به یاد ماندنی

جنسیت اسم هیرمان

پسر

هیرمان به انگلیسی

hirman

تعداد هیرمان ها در ایران

22,814

تلفظ هیرمان به فارسی

هیرمان

ریشه اسم هیرمان

لری

تلفظ هیرمان به انگلیسی

/hirman/

رنگ اسم هیرمان

زرد

ابجد اسم هیرمان

306

ابجد وسیط اسم هیرمان

30

ابجد صغیر اسم هیرمان

18

درباره نام هیرمان

هیرمان یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم هیرمان را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم هیرمان، به خاطر ریشه لری اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 22,814 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم هیرمان

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم هیرمان و معنی اسم هیرمان

ریشه اسم هیرمان

همانطور که گفتیم ریشه اسم هیرمان لری می باشد و تلفظ هیرمان در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " هیرمان " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /hirman/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم هیرمان بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم هیرمان در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم هیرمان در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

به یاد ماندنی

معنی اسم هیرمان در ثبت احوال

متاسفانه در سامانه ثبت احوال درباره اسم هیرمان معنی ثبت نشده است. 😥

حروف ابجد و طالع بینی نام هیرمان

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم هیرمان عدد " 306 " و ابجد وسیط " 30 " ، ابجد صغیر " 18 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد دارای رفتار تندخو و آتشین مزاج هستند و به اطرافیان خود امر و نهی می کنند. آنها طبع گرمی دارند و زیبا هستند. آنها با شخصیت قوی و پرانرژی هستند و همواره برای رسیدن به هدف‌های خود تلاش می‌کنند. زیبایی در بیان صفاتشان نه فقط در ظاهر آنها مشهود است، بلکه در رفتار و اعمالشان نیز مشهود است. به دلیل رفتار تندخو و آتشینشان، آنها معمولاً در جمع اطرافیان خود توجه می‌کنند و نظرات خود را بیان می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم هیرمان گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم هیرمان چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم هیرمان

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم هیرمان

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

مرغابی ماه گونه، (به مجاز) زیبارو

تازه روییده، (به مجاز) جوان، تازه بالغ شده

فیروزه، سنگ معدنی گران‌بها

نام زن محبوبی در عرب، خوشبخت

نام عاشق ويس در منظومه ویس و رامین نوشته فخرالدین اسعد گرگانی

نام سردار دلیر ایرانی

گل سرخ، ناز و کرشمه

آفتابی

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید