هیرش

فشار، هجوم، اشک

جنسیت اسم هیرش

پسر

هیرش به انگلیسی

hiresh

تعداد هیرش ها در ایران

2,750

تلفظ هیرش به فارسی

هیرِش

ریشه اسم هیرش

کردی

تلفظ هیرش به انگلیسی

/hireš/

رنگ اسم هیرش

زرد

ابجد اسم هیرش

515

ابجد وسیط اسم هیرش

23

ابجد صغیر اسم هیرش

11

درباره نام هیرش

هیرش یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم هیرش پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم هیرش که در انگلیسی به صورت hiresh نوشته میشود و به دلیل ریشه کردی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 2,750 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم هیرش

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم هیرش و معنی اسم هیرش

ریشه اسم هیرش

همانطور که گفتیم ریشه اسم هیرش کردی می باشد و تلفظ هیرش در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " هیرِش " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /hireš/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم هیرش بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم هیرش در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم هیرش در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

یورش، حمله، هجوم، فشار، اشک

معنی اسم هیرش در ثبت احوال

۱- یورش، حمله، هجوم؛ ۲- فشار؛ ۳- اشک.

حروف ابجد و طالع بینی نام هیرش

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم هیرش عدد " 515 " و ابجد وسیط " 23 " ، ابجد صغیر " 11 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد دارای رفتار تندخو و آتشین مزاج هستند و به اطرافیان خود امر و نهی می کنند. آنها طبع گرمی دارند و زیبا هستند. آنها با شخصیت قوی و پرانرژی هستند و همواره برای رسیدن به هدف‌های خود تلاش می‌کنند. زیبایی در بیان صفاتشان نه فقط در ظاهر آنها مشهود است، بلکه در رفتار و اعمالشان نیز مشهود است. به دلیل رفتار تندخو و آتشینشان، آنها معمولاً در جمع اطرافیان خود توجه می‌کنند و نظرات خود را بیان می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم هیرش گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم هیرش چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم هیرش

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم هیرش

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

با وفا، آن كه يا آنچه به تعهد، دوستی و عشق پای بند باشد

ترکیب دو اسم فرج و الله (گشایش در کار و خدا)

شب طولانی و بسیار تاریک

زن سرخ روی

بهشت، باغ ها، دل، قلب

دارای موی سیاه ، سیاه موی

مهسا، مانند ماه، زیبارو

ترکیب دو اسم یگانه و زهرا (بي‌همتا و درخشنده‌روی)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید