هیدی

آرام، آهسته، بردبار

جنسیت اسم هیدی

دختر

هیدی به انگلیسی

hidi

تعداد هیدی ها در ایران

735

تلفظ هیدی به فارسی

هيدي

ریشه اسم هیدی

کردی

تلفظ هیدی به انگلیسی

/hidi/

رنگ اسم هیدی

طلایی

ابجد اسم هیدی

29

ابجد وسیط اسم هیدی

29

ابجد صغیر اسم هیدی

11

درباره نام هیدی

هیدی یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم هیدی دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم هیدی که در انگلیسی به صورت hidi نوشته میشود و به دلیل ریشه کردی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 735 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم هیدی

رنگ نام شما طلایی می باشد ، طلایی رنگ طلاست و شما همچون طلا در بین اطرافیانتان میدرخشید . کمال گرایی بالایی که دارید در کنار رفتار و کلام صحیح که برگرفته از فرهنگ بالای خانواده ی شما می باشد سبب شده است که در انتخاب دوستان و اطرافیانتان محتاطتر باشید و افرادی متناسب با شخصیت خودتان در کنارتان باشند. دید شما به زندگی می تواند شما را به یک آموزگار یا یک آموزش دهنده ی خبره تبدیل کند که دانش آموزان خود را در جهت رسیدن به بالاترین مقام ها تربیت خواهد کرد.

اسم هیدی و معنی اسم هیدی

ریشه اسم هیدی

همانطور که گفتیم ریشه اسم هیدی کردی می باشد و تلفظ هیدی در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " هيدي " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /hidi/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم هیدی بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم هیدی در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم هیدی در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

آرام، آهسته، بردبار، پاورچین

معنی اسم هیدی در ثبت احوال

آرام، آهسته، بردبار.

حروف ابجد و طالع بینی نام هیدی

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم هیدی عدد " 29 " و ابجد وسیط " 29 " ، ابجد صغیر " 11 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد دارای رفتار تندخو و آتشین مزاج هستند و به اطرافیان خود امر و نهی می کنند. آنها طبع گرمی دارند و زیبا هستند. آنها با شخصیت قوی و پرانرژی هستند و همواره برای رسیدن به هدف‌های خود تلاش می‌کنند. زیبایی در بیان صفاتشان نه فقط در ظاهر آنها مشهود است، بلکه در رفتار و اعمالشان نیز مشهود است. به دلیل رفتار تندخو و آتشینشان، آنها معمولاً در جمع اطرافیان خود توجه می‌کنند و نظرات خود را بیان می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم هیدی گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم هیدی چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم هیدی

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم هیدی

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

میوه، (به مجاز) نتيجه و حاصل

دارای چهره ای زیبا چون چهره فرشتگان زیبا روی

پروانه، جانوری به نام سیاه گوش

ماه آرام، خوشبخت

ساخته شده از نقره، نقره‌اي رنگ، سفيد و درخشان، (به مجاز) زيبا

خوشنام، نیک نام

ساکنان آسمان، ملائکه، فرشتگان

بها، ارزش، قیمت

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید