هیدیکا

آرام ،یواش، به آهستگی

جنسیت اسم هیدیکا

دختر

هیدیکا به انگلیسی

hidika

تعداد هیدیکا ها در ایران

1,366

تلفظ هیدیکا به فارسی

هيديکا

ریشه اسم هیدیکا

کردی

تلفظ هیدیکا به انگلیسی

/hidikā/

رنگ اسم هیدیکا

زرد

ابجد اسم هیدیکا

50

ابجد وسیط اسم هیدیکا

38

ابجد صغیر اسم هیدیکا

14

درباره نام هیدیکا

هیدیکا یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم هیدیکا دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم هیدیکا که در انگلیسی به صورت hidika نوشته میشود و به دلیل ریشه کردی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,366 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم هیدیکا

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم هیدیکا و معنی اسم هیدیکا

ریشه اسم هیدیکا

همانطور که گفتیم ریشه اسم هیدیکا کردی می باشد و تلفظ هیدیکا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " هيديکا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /hidikā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم هیدیکا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم هیدیکا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم هیدیکا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

آرام ، یواش، به آهستگی

معنی اسم هیدیکا در ثبت احوال

به آهستگي.

حروف ابجد و طالع بینی نام هیدیکا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم هیدیکا عدد " 50 " و ابجد وسیط " 38 " ، ابجد صغیر " 14 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد دارای رفتار تندخو و آتشین مزاج هستند و به اطرافیان خود امر و نهی می کنند. آنها طبع گرمی دارند و زیبا هستند. آنها با شخصیت قوی و پرانرژی هستند و همواره برای رسیدن به هدف‌های خود تلاش می‌کنند. زیبایی در بیان صفاتشان نه فقط در ظاهر آنها مشهود است، بلکه در رفتار و اعمالشان نیز مشهود است. به دلیل رفتار تندخو و آتشینشان، آنها معمولاً در جمع اطرافیان خود توجه می‌کنند و نظرات خود را بیان می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم هیدیکا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم هیدیکا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم هیدیکا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم هیدیکا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

نام چشمه ای در نزدیکی کعبه

باد تند و شدید، تندباد

یاد شاه

نگهبان زندگی، بانی زندگی

آن که به کشورها و نواحی مختلف جهان سفر می کند

بزرگ ایل و طایفه

زیبارویان، خوبرویان، نشان، مدال

شاه، امير و سلطان

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید