هورین

صدای جریان شدید آب

جنسیت اسم هورین

دختر

هورین به انگلیسی

hurin

تعداد هورین ها در ایران

540

تلفظ هورین به فارسی

هورین

ریشه اسم هورین

کردی

تلفظ هورین به انگلیسی

/hurin/

رنگ اسم هورین

نارنجی

ابجد اسم هورین

271

ابجد وسیط اسم هورین

31

ابجد صغیر اسم هورین

19

درباره نام هورین

هورین یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم هورین دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم هورین که در انگلیسی به صورت hurin نوشته میشود و به دلیل ریشه کردی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 540 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم هورین

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم هورین و معنی اسم هورین

ریشه اسم هورین

همانطور که گفتیم ریشه اسم هورین کردی می باشد و تلفظ هورین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " هورین " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /hurin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم هورین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم هورین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم هورین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

۱. صدای جریان شدید آب
۲. نام روستایی در کردستان

معنی اسم هورین در ثبت احوال

۱- صدای جریان شدید آب؛ ۲- (اعلام) نام روستایی در کردستان.

حروف ابجد و طالع بینی نام هورین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم هورین عدد " 271 " و ابجد وسیط " 31 " ، ابجد صغیر " 19 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد دارای رفتار تندخو و آتشین مزاج هستند و به اطرافیان خود امر و نهی می کنند. آنها طبع گرمی دارند و زیبا هستند. آنها با شخصیت قوی و پرانرژی هستند و همواره برای رسیدن به هدف‌های خود تلاش می‌کنند. زیبایی در بیان صفاتشان نه فقط در ظاهر آنها مشهود است، بلکه در رفتار و اعمالشان نیز مشهود است. به دلیل رفتار تندخو و آتشینشان، آنها معمولاً در جمع اطرافیان خود توجه می‌کنند و نظرات خود را بیان می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم هورین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم هورین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم هورین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم هورین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم مهر و آرا (مهربانی و زیور)

جاویدان، همیشه زنده

روشن و درخشان، (به مجاز) زيبارو

غیرتمند و غیور، جوانمرد

بانوی زیباروی، دختر نیکو

بنفشه

با جلال و شكوه زاده شده، زاده‌ي با فر و شكوه و عظمت

چابك، تند و تيز، سريع

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید