هالان

سرو صدا و جنجال

جنسیت اسم هالان

دختر

هالان به انگلیسی

halan

تعداد هالان ها در ایران

612

تلفظ هالان به فارسی

هالان

ریشه اسم هالان

کردی

تلفظ هالان به انگلیسی

/hālān/

رنگ اسم هالان

طلایی

ابجد اسم هالان

87

ابجد وسیط اسم هالان

15

ابجد صغیر اسم هالان

15

درباره نام هالان

هالان یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم هالان را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم هالان، به خاطر ریشه کردی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 612 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم هالان

رنگ نام شما طلایی می باشد ، طلایی رنگ طلاست و شما همچون طلا در بین اطرافیانتان میدرخشید . کمال گرایی بالایی که دارید در کنار رفتار و کلام صحیح که برگرفته از فرهنگ بالای خانواده ی شما می باشد سبب شده است که در انتخاب دوستان و اطرافیانتان محتاطتر باشید و افرادی متناسب با شخصیت خودتان در کنارتان باشند. دید شما به زندگی می تواند شما را به یک آموزگار یا یک آموزش دهنده ی خبره تبدیل کند که دانش آموزان خود را در جهت رسیدن به بالاترین مقام ها تربیت خواهد کرد.

اسم هالان و معنی اسم هالان

ریشه اسم هالان

همانطور که گفتیم ریشه اسم هالان کردی می باشد و تلفظ هالان در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " هالان " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /hālān/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم هالان بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم هالان در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم هالان در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

برانگیختن، سرو صدا و جنجال، دوستان، پیچش، ویژگی دختری که به لحاظ زیبایی، سرو صدا و جنجال بر پا می‌کند، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان صحنه در استان کرمانشاه ایران است.

معنی اسم هالان در ثبت احوال

۱- برانگيختن؛ ۲- سرو صدا و جنجال؛ ۳- دوستان؛ ۴- پيچش؛ ۵- (به مجاز) ويژگي دختري كه به لحاظ زيبايي، سرو صدا و جنجال بر پا مي‌كند.

حروف ابجد و طالع بینی نام هالان

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم هالان عدد " 87 " و ابجد وسیط " 15 " ، ابجد صغیر " 15 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد دارای رفتار تندخو و آتشین مزاج هستند و به اطرافیان خود امر و نهی می کنند. آنها طبع گرمی دارند و زیبا هستند. آنها با شخصیت قوی و پرانرژی هستند و همواره برای رسیدن به هدف‌های خود تلاش می‌کنند. زیبایی در بیان صفاتشان نه فقط در ظاهر آنها مشهود است، بلکه در رفتار و اعمالشان نیز مشهود است. به دلیل رفتار تندخو و آتشینشان، آنها معمولاً در جمع اطرافیان خود توجه می‌کنند و نظرات خود را بیان می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم هالان گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم هالان چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم هالان

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم هالان

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم امیر و مهراد (فرمانروا و جوانمرد بزرگ)

رشد دادن کسی یا چیزی، تربیت کردن، پرورش دادن

پاک، مبارک، منزه، قدیس

شاتل، روشن

بچه مار، بچه اژدها، نام خلیفه سوم

نرگس، نام نوعی گل خوش‌بو، نام مادر امام زمان (عج)

خير و بركت، مهربانی، زيبایی، نام همسر پیامبر اسلام (ص)

خالص و يگانه (دوست)، برگزيده، صاف، پاك، روشن

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید