میگل

زیبا و مست کننده

جنسیت اسم میگل

دختر

میگل به انگلیسی

meygol

تعداد میگل ها در ایران

888

تلفظ میگل به فارسی

مِیگُل

ریشه اسم میگل

فارسی

تلفظ میگل به انگلیسی

/meygol/

رنگ اسم میگل

قرمز

ابجد اسم میگل

100

ابجد وسیط اسم میگل

28

ابجد صغیر اسم میگل

10

درباره نام میگل

میگل یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم میگل را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم میگل، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 888 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم میگل

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم میگل و معنی اسم میگل

ریشه اسم میگل

همانطور که گفتیم ریشه اسم میگل فارسی می باشد و تلفظ میگل در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " مِیگُل " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /meygol/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم میگل بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم میگل در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم میگل در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

(می = شراب + گل)، (به مجاز) زیبا و مست کننده، (اعلام) نام جایی در استان فارس.

معنی اسم میگل در ثبت احوال

(می = شراب + گل)، ۱- (به مجاز) زیبا و مست کننده؛ ۲- (اعلام) نام جایی در استان فارس.

حروف ابجد و طالع بینی نام میگل

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم میگل عدد " 100 " و ابجد وسیط " 28 " ، ابجد صغیر " 10 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم میگل گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم میگل چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم میگل

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم میگل

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

دختر پیامبر اسلام و از دختران امام حسین

گل‌ها، جمع گل، (به مجاز) زیبا و لطیف

درختی خاردار كه شترها از آن می‌چرند

ترکیب دو اسم امین و عباس (امانت‌دار و شجاع)

خاموش، بي صدا، ساكت

تازه، جدید

آراستگی، مهربانی، خوش‌رویی، پاک، بی‌گناه، آناهیتا، از بین برنده ناپاکی و پلیدی

ترکیبی از دو اسم محمد و متین (ستوده و باوقار)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید