میلا

نام نوعی مرغابی

جنسیت اسم میلا

دختر

میلا به انگلیسی

mila

تعداد میلا ها در ایران

429

تلفظ میلا به فارسی

میلا

ریشه اسم میلا

پهلوی , ارمنی

تلفظ میلا به انگلیسی

/milā/

رنگ اسم میلا

نارنجی

ابجد اسم میلا

81

ابجد وسیط اسم میلا

21

ابجد صغیر اسم میلا

9

درباره نام میلا

میلا یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم میلا دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم میلا که در انگلیسی به صورت mila نوشته میشود و به دلیل ریشه پهلوی , ارمنی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 429 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم میلا

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم میلا و معنی اسم میلا

ریشه اسم میلا

همانطور که گفتیم ریشه اسم میلا پهلوی , ارمنی می باشد و تلفظ میلا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " میلا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /milā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم میلا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم میلا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم میلا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

یکی از انواع مرغابی، لک لک

معنی اسم میلا در ثبت احوال

یکی از انواع مرغابی، لک لک.

حروف ابجد و طالع بینی نام میلا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم میلا عدد " 81 " و ابجد وسیط " 21 " ، ابجد صغیر " 9 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم میلا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

افراد مشهور هم نام

نظرتون درباره اسم میلا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم میلا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم میلا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

جبرئیل، فرشته، ملک

رسول خدا، از القاب پیغمبر اکرم (ص) .

باد خنک و سرد اول صبح، سپیدی صبح که افق را فرا می‌گیرد

گل کوکب

سنگ بزرگ، سالم و مبّرا از عيب و نقص

بازگشتن، عالم آخرت

درخشنده، دارای عظمت و شکوه

سرزمين ماد، نام زن آخرين پادشاه ماد

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید