میراث

ارث

جنسیت اسم میراث

پسر

میراث به انگلیسی

miras

تعداد میراث ها در ایران

28,294

تلفظ میراث به فارسی

میراث

ریشه اسم میراث

عربی

تلفظ میراث به انگلیسی

/miras/

رنگ اسم میراث

قرمز

ابجد اسم میراث

751

ابجد وسیط اسم میراث

31

ابجد صغیر اسم میراث

13

درباره نام میراث

میراث یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم میراث را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم میراث، به خاطر ریشه عربی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 28,294 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم میراث

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم میراث و معنی اسم میراث

ریشه اسم میراث

همانطور که گفتیم ریشه اسم میراث عربی می باشد و تلفظ میراث در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " میراث " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /miras/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم میراث بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم میراث در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم میراث در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ارث

معنی اسم میراث در ثبت احوال

متاسفانه در سامانه ثبت احوال درباره اسم میراث معنی ثبت نشده است. 😥

حروف ابجد و طالع بینی نام میراث

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم میراث عدد " 751 " و ابجد وسیط " 31 " ، ابجد صغیر " 13 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم میراث گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم میراث چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم میراث

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم میراث

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

نجات دهنده، فرزند حضرت مريم ملقب به مسيح و از پيغمبران الهی، پرتو آفتاب

نام پدر حضرت ابراهيم (ع)

شفاف و روشن، نورانی، درخشنده مانند ماه، روشن‌فكر

سوزان

رزا، گل رز کوچک

ترکیب دو اسم امیر و پارسا (فرمانروا و پرهیزکار)

پشتیبان، یاور

عشق و دوست داشتن

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید

دیدگاه کاربران